Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Daiļslidošana

Inkubu

kaada.

red bull
Es neteicu, ka viņš ir iedomīgs Es teicu, ka "izskatās"

Es domāju, ir visi, un ir Yuzuru. Pēc maniem novērojumiem, pašpārliecināts, spīdošs uz ledus, dzīvē pieticīgs. Klanās, pateicas, māj, smaida visu laiku. Kaut kas viņā ir maģisks, kas apbur, paņem savā varā. Nesaprotu kā viņš to dara. Mēs šodien, 3 paaudžu sievietes skatījāmies un neelpojām.

red bull

kaada.
Nu, ja cilvēks nepatīk, tad jau visu ko var saskatīt Bet man arī tā ir ar sportistiem, kas nepatīk. Redz kur Čenam kupri saskatīju

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

kaada.

red bull
Pareizi, vienam māte, otram meita Galvenais, ka vispār ir, kas dejo un ir, kur dejot Pēdējais gads dikti tukšs bez daiļslidošanas bija.

red bull

Ļoti pietrūka. Gada beigās pat skatījos Japānas čempionātu daiļslidosanā japāņu valodā Tik biju sailgojusies. Bija ar skatītājiem, visi maskās, bet drīkstēja tikai aplaudēt, nedrīkstēja kliegt, spiegt, lēkt kajās utt. Un tik jocīgi pēc Hanju uzstašanas bija pilnīgi tukšs ledus - necieta neviens Vinnijs Pūks

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Agitiss

Vairākus gadus nebija sanācis skatīties daiļslidošanu, tagad skatos otrās dienas ierakstu un priecājos, cik skaisti kostīmi puišiem tagad. Un vairums tādi slaiki, līdz ar to skaisti lēcieni un kustības

ziniet, šovakar mājinieki vairākkārt nāca skatīties, vai man viss labi. Vaidēju un stenēju, elsu un pūtu. Nabaga Kihira. Kāda veiksme jaunajai Olgai no Austrijas un beļģietei.

Un trijnieks. Ļoti priecājos par Lizas sudrabu. Kāda nozīme ir briedumam un izturībai, cita viņas vietā būtu jau pirms gada atmetusi visam ar roku, bet šodien prieks bija skatīties, pat ja bija kļūdas. Anna arī izlīda caur adatas aci.

Par Trusovu- es nezinu, dalītas jūtas. Man prieks, ka tam bērnam medaļa, ir jau pelnīta sūri jo sūri. No otras puses- pusaudzīte, kuru treneris sūta, tā teikt, "va bank", mēģinot 5 reiz četrkārtīgos. Skatīties bija sāpīgi. Ak, es nezinu.

Nenoskatījos līdz beigām. Trusovas priekšnesumu redzēju, samocīts, neatstrādāts, žēl bija skatīties, vēl visu laiku saka, krievu reķete pieteikusi 5 lēcienus...priekš kam tas vēl tā jāuzsver. Ja jau Tutberidze esot despots, tad jau Pļuščenko man liekas despots×3.Beļģu meitene patika.

Avatārs

Man arī beļģiete ļoti patika. Atbilst vārdam "DAIĻslidošana".

Deniss tā paaudzies!

kaada.

Nu, kā jums Deniss šodien? Negribas atzīt, bet man nepatika. Ne tikai neveiksmīgo lēcienu dēļ, bet arī viss kopā. Kaut kā likās, ka tā kompozīcija nav īsti viņa. Žēl.

Papildināts 27.03.2021 14:20:

Bet par Trusovu man prieks. Protams, īsti baudāms viņas slidojums nebija, bet tāds lēciens - no 12. uz 3. vietu. Man viņas tīri cilvēcīgi žēl, iedomājos, kāds psiholoģiskais spiediens tur jāiztur, gan no Pļuščenko, gan no Tutberidzes puses. Tāpat arī jāpierāda visiem, ka treneru maiņa nebija karjeras lielākā kļūda. Dabūja medaļu un miers. Kas zin, vai nākamgad maz tiks kur tālāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18115261