Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Daiļslidošana

Inkubu

Gaumīgs, acīm tīkams priekšnesums, manuprāt, tēls, mūzika, patika viss. Ļoti žēl, ka tehniski neizdevās.

kaada.

AuraAura
Ja jau Tutberidze esot despots, tad jau Pļuščenko man liekas despots×3

Nuuu.. es domāju, ar varu neviens nespieda lekt tos 4kāršos. Tomēr risks attaisnojās, pie medaļas tika.

kaada.

Oh, cik labs bija Natans Čens, burvīgi Kolyada arī patika.

Avatārs

Natans Čens bija godam pelnījis zelta medaļu!

Kaut kā mazais japānis nevisai, lai arī visu labi izpildīja. Daiļāk uz ledus izskatās garāki sportisti.

Labāk patika 4.vietas japānis.

Izraēlieša Buščenko repertuārs no Karību jūras pirātiem nebija tik baudāms kā Fernandesa sniegumā.

red bull

Žēl, ka Hanju un Denisam šodien veiksme klāt nestāveja... Bet prieks par abiem pārējiem japaņu puikām - Šomam pāreja pie Lambjela ir iedevusi artistiskumu, mazais čalis ir cīnītājs. Patika vēl Kevins Aimozs. Nepatīk man Čens, bet šodien viņš bija pārāks.

Vakar paskatījos pāru pēdējo grupu un ar pārsteigumu atklāju, ka man patika ķīniešu pāris. Uz pārējo fona viņi patīkami izcēlās ar mūzikas izvēli, kas piedeva papildu vieglumu viņu priekšnesumam. Nu un beigās vēl krieviete sapsihojās, ka tikai bronzu dabūja, vismaz papildu ekšns bija

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Nepatīk man Čens, bet šodien viņš bija pārāks.
jaaaaaa.

Vispār dzirdēju kaut kur komentētāju spriedelēšanu, ka japāņiem un korejiešiem ar visu šito situāciju ir pietrūcis laiks aklimatizēties, tāpēc starti visai neveiksmīgi.

Korejiešiem visiem kā vienam skaistas rokas un nostādīti pleci- ļoti jūtams horeogrāfa darbs. Uzreiz skaistāk skatīties.

Par Denisu runājot, neskatījos tiešraidē. Pie 2. kritiena nespēju turpināt un pārtinu, kaut kā "sapārdzīvojos". Ceru, ka nemetīs plinti krūmos, bet cīnīsies tālāk. Prātā ienāca, ka varbūt derētu cits treneris- Lambjēls, manuprāt, to, ko var iedot, Denisam ir iedevis. Pie Tutberidzes viņu

red bull
es arī iegārdzos, kad meiča tik neglīti izpildījās. Nez, partneris nelikās pelnījis, kā viņa to akreditācijas karti viņam uzsvieda. Pati vien nogāzās un izgāzās.

(Mišins gan no Stokholmas var braukt mājās apmierināts.)

red bull

Kārļa mamma
Viņa vēl pirms tam trenerei (Moskvinai) uzbrauca, jo uzvarētāji arī pie viņas trenējas un tur atkal sākusies greizsirdība.

Denisam vēl pie visa jāsarod ar jauno ķermeni. Un atbilstoši tam arī jāparmācas lēcieni. Tutberidze viņu neņems, viņas trumpis ir bērni Lambjēls viņam ir daudz iedevis, bet arī viņš Lambjēlam, jo viņš bija pirmais viņa audzēknis kā trenerim, kam tagad jau sekoja Kihira un Uno. Tik viņi tur ieradās ar labi ieliktu tehniku un Lambjēls var uzslaņot artistiskumu. Varbūt Deniss par agru pārgāja pie viņa. Lai gan, kas to zina, ja paliktu pie Urmanova, varbūt sen būtu sačakarējis veselību un pārtrauktu sportot.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

kaada.

Šobrīd Youtubā "Skating ISU" var vērot Komandu sacensības. Dejas jau beidzās, tūlīt sāksies sievietes.

Te sievietes.

kaada.

Nu, re, arī Trusova atgriežas pie Tutberidzes

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18115261