Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Daiļslidošana

Inkubu

red bull

Vakar ukraiņu puisis arī uz bimbu parāva.

Tas deju pāris no Harkivas, pirmās dienas tiešām sēdēja pagrabos, pēc tam tika līdz Polijai.

Franci man ir deju etalons.

Šobrīd skatos meitenes izvēles programmā.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Es tieši iedomājos, kā viņi tika no tās elles ārā... nabaga cilvēki...

Bet laikam nesaklausīju pareizi, likās, ka tas pāris ir no Mariupoles.

Papildināts 25.03.2022 22:45:

Un duetiņa programmas noslēdzošajā posmā - ukraiņu teksts... sametās ārkārtīgi skumji.

Bet malači, ka piedalās, .

Optimists optimistiem optimists.

red bull

Vinnny
Nē, Harkiva. Otra treniņu vieta ir Polijā.

OK, sapratu. Paldies!

Optimists optimistiem optimists.

Undomiel

Vakar kaut kur manīju ziņu, ka ISU atstādinājuši no komentēšanas komentētāju, kurš kanādiešu slidotāju nosauca par bitch. Varbūt jādod ISU mājiens ar sētas mietu par Ābeles nekorekto nostāju OS un WC laikā (Valievas lieta un krievu metodes, tagad Ukrainas jautšjums)?

red bull

Undomiel
Kas tur bija par Ukraiņu viņas izpildījumā? Es te mixēju dažādus avotus, kur skatīties. Vakar tik dzirdēju, kur viņa teica lielu paldies pozitīvajām atsauksmēm par viņas komentēšanu, ko saņēmuši no skatītājiem.

Undomiel

red bull
Es skatos WC YouTube, bet no te rakstītā iepriekš sapratu, ka Ābele turpinājusi izcelties ar pro krievisku attieksmi.

red bull

Undomiel
Nu viņai visu laiku, ka nevajag jaukt sportu ar politiku. Un vakar sieviešu slidojumu laikā atkal sāka čīkstēt, ka plānotais vecuma ierobežojums nemaz tik labs nav.

Papildināts 26.03.2022 10:29:

Es arī vairāk skatos ĪSU YT kanālā.

Undomiel

Noskatījos atkārtojumā pāru īso programmu, kur tika pateikta slavenā frāze bitch of Canada un kāpēc komentētāji tika nomainīti. Un es vēl brīnījos, kur pēkšņi uzradies tas amerikānis, tagad ir skaidrs

Aube

Ābele vienkārši . Sabojā noskaņu.
Man gan patīk kā viņa komentē. Es viņā klausos. Labi, var piesieties par detaļām (neviens nav perfekts), bet kopš viņa komentē, sāku saprast daiļslidošanas jēgu. Man patīk, ja izskaidro, kas tieši nav pareizi. Kādreiz skatījos kā mākslas darbu, bet tagad vairāk kā sportu.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18115261