Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Daiļslidošana

Inkubu

Aube
Kad Ābele izslēdz dīvainos smieklus un ar politiku saistītos izteicienus, ir profesionāli un čaiņikam kā man skaidrs, tad ir labi komentāri, jā.

Optimists optimistiem optimists.

red bull

Šoma Uno

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Vīriešus neskatījos, gaidu izvēles programmu. Jau drīz, mmm...

Mēģinu salīdzināt savus favorītus FR Gabrielu P un Medisoni ASV ar partneriem, kuri ieguva otro vietu.

Francūži šķita tādi klasiskāki, ar glanci, šarmu, amerikāņiem tāds izteiktāks vieglums, lirika, arī šarms. Un abi pāri emocionāli izdzīvoja katrs savu stāstu.

Vēl patika Lietuvas pārstāvji, arī somiete ar partneri.

Tik estētisks baudījums šovakar!

Aube

Olimpiādē dažas sacensības komentēja Diāna Ņikitina. Man nepatika. Priecājos, kad vēlāk bija Ābele.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

red bull

Man Diānai traucēja vārdu krājums, bet patika viņas attieksme pret sportistiem. Ābelei otrādi.

Papildināts 26.03.2022 22:30:

Dejās viss pjedestāls tāds, kāds tas bija arī manā patikšanā. Vēl patika britu pāris.

gaura

Daisuke Takahashi slido dejās uz ledus! Omg!!! Atceros, kad 2008.g. redzēju viņu dzīvajā PČ savas karjeras augstākajos gados

red bull

gaura
Jā, viņš pēc vairāku gadu pārtraukuma ir atgriezies dejās. Šobrīd gan viņi ir 2. pāris un tāpēc netika uz OS. Bet man arī liels prieks par to.

Gemma

Tikko nejauši izlasīju, ka nupat pie sasodītā putina uz sportistu godināšanu ieradās gan Trusova, gan Valijeva, bet neieradās Anna Ščerbakova. Gan jau oficiālos iemeslus minēs gluži nevainīgus, bet zinot, kāds terors tajā valstī, tomēr drosmīgi.

Tikai nesakiet pēc tam, ka nebrīdināju. Eiropas čempis būs Kauņā un notiks janvārī! Vēl ir biļetes

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18115261