Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Daiļslidošana

Inkubu

Maija puķe
man jau ir i biļetes, i viesnīca :-DDDD

Cenas biļetēm, starp citu, ļoti ok. (vismaz pirms laika bija).

gaura

es vēl baigi apceru savā prātā, braukt uz Kauņu vai nē. it kā gribas, bet ne vienai. Draudzenes nevienas, kura pavilktos, nav. Varētu uzaicināt mammu, bet, ja man jānosponsorē viss brauciens, uz katru pasākumu ieejas biļete ap 40eur un tas x2, tad kopā diezgan sālīti sanāk.

ziemelmeita76

Man biļetes ir uz puišu un meiteņu izvēles programmām. Ir arī autobusa biļete vienā virzienā. Viesnīcas un atpakaļceļa vēl nav.

Kārļa mamma 28.11.2023, 14:09 Maija puķe man jau ir i biļetes, i viesnīca :-DDDD Cenas biļetēm, starp citu, ļoti ok. (vismaz pirms laika bija).

Man ar biļetes ir, mēs ekonomiski balkonā vērosim pie Kiss&cry.

Sākās.

Jaunais puisis Fedirs ceļa sākumā, viss būs labi, šodien emocijas nelāva izdarīt to, ko gribās.

Deniss bija lielisks, bet atkal jau tiesneši otrajā atzīmē nožulīja punktus - lieliska mūzikas interpretācija.

Ļoti patika zviedrs.

Man igauņu vecākais brālis savukārt likās lielisks- tik veiksmīgi sastādīta programma- super horeogrāfija, noslidoja arī brīnišķīgi!

Fedirs nav slikts, jā, kādu mēnesi pie Lambjēla tik vajadzētu- tik daudz punktu pazaudēja griezienos. Lēcienos gan likās, ka ir labas rezerves- viegli un augstu lidoja.

Deniss- nu, man jau kuro gadu ir pilnīgi vienalga, sanāks tas lēciens vai ne- tā ir māksla, ko viņš rāda. Rokas, tik vieglas un muzikālas, katra kustība plūstoši pāriet nākamajā, es nevaru atraut acu no viņa. Mans pagājušā gada nemīlulis Grasls var tikai sapņot par tādu slidojumu, lai gan lēkt prot un to arī dara.

Papildināts 11.01.2024 09:17:

Es pareizi sapratu, igauņu Petrokinai ir trauma, ja? šoreiz nav ne Lottas, ne Nīnas, divas nepazīstamas meitenes.

Papildināts 11.01.2024 09:18:

Arēna gan pa TV izskatās lieliska- milzīga, krāsaina. Rīt agri dodamies turpu :-)

pelēkā pele

lasu interviju ar Denisu. Viņā ir skaidrība un dziļums. Droši vien tādēļ arī tik fantastisks slidojums. Neliels citāts:

"Kad trenējos Parīzē, tas bija kā brīvībā, jo pirms tam piedzīvotā krievu ietekme man ļoti nepatika – tev jādara tas, ko liek, tev pašam nav nekādu iniciatīvas iespēju. No manis it kā tiek pagatavots galds. Viņiem Krievijā ļoti patīk izveidot labus galdus. Bet es sevi redzu kā koku, kas visu laiku augs un mainīsies. Šādi redzu arī Latviju – kā ļoti skaistu ozolu”

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

ziemelmeita76

Tikko redzēju, kā "poliete" Kurakova izlidoja un nekvalificējās vispār izvēles programmai. Un tad tikai man aizrāpoja, ka es tak rīt, Kauņā, klātienē neredzēšu Kevinu Aimozu, kurš vakar tāpat izlidoja. Lūk par šo gan ir sāpe!

Nu jācer vismaz, ka tas nāks par labu Denisam, jo viens konkurents mazāk. Tā ka es rīt dodos uz Kauņu ar cieši sažmiegtiem īkšķīšiem!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18115261