(¯`*•.¸ ¸.•*´¯) Maijs2010 (¯`*•.¸ ¸.•*´¯)

ketlija

Slēdza ketlija: "jauna lapa".
zoija

kuze
ketlija
paldies par atbalstu un viedokli

katra būtne ir visu iespēju kopums.

ketlija

vincene

pariit zinaashu preciizi vai organismaa ir vai nav, nodevu analiizes, ja skataa speec pashsajuutas, tad shkjiet,ka viss ok

zoija
man tik žēl lasīt,ka Margaritai ir tik traki,man sirds plīst pušu par katru mazuli,kas slimo,lai ātrāk mazais ķipars veseļojas,un Tu arī turies.Tu man izklausies ļoti gudra un prātīga mammīte, tā tik turēt.par ģimenes ārsta uzraudzību es domāju,ka vajag gan, kā Tu zināsi,gad mazā jau ir pilnīgi vesala,ka nav aizgājis uz bronhiem,vai vēl līdz galam nav vesala,vai jau ir,varbūt tomēr pieraksties pie dakterītes.

kuze

klismeta
jā, jā, mēs plānojam doties pie Hēlas. tā arī palika pagājušo reizi - atvadījāmies līdz nākamajai ceturtdienai!

dāvanu pastnieks

kuze
cikos ceturtdien ir pie Hēlas 14.00? Mēs arī plānojam būt.

kuze

santucios
jā, 14os. jo pēc tam viņai cita grupiņa!

dāvanu pastnieks

Labs vakars visām māmmām. Mēs šodien beidzot bijām pie dakteres un samēŗijām mazo bērnu - garums 71.5 cm, un svars - laikam bija 8700 g... ( a varbūt 7700??) - o - nevajag nemaz tēvus sūtīt, arī mammas vairs neatceras. saņēmām arī pēdējo poti, kā izrādās - mums viena bija palaista garām... un mums tomēr ieteica dzert Osteokāru - jo meitene aktīva , sāk staigāt, zobi neaug - vajagot arī kalciju papildus uzņemt... Mēs uzprasījāmies arī pamē''gināt dzert Magni B6, varbūt mazliet atslābinās mazo nemiernieku manu.

Nu īsumā tā - tagad meitene aizgāja patusēt ar brāli - viņiem ikvakara rituāls.

un es ar plānoju ceturtdien pievienoties Hēlas bariņam...

ituks
tagad meitene aizgāja patusēt ar brāli - viņiem ikvakara rituāls.

zoija

visi muusu un labaas domas Margaritai!!!

Mees ar padomaasim par Heelas apmekleejumu....

jubilāriem!

Mna lielākais arī mājās, vakar bija T, acis asaro, deguns ciet

zoija

Kā jums?

ituks

par TA , pēc pieredzes varu teikt, ka mums Magne neko nepalīdzēja, mēs gan devām, ar domu, ka sāks labāk gulēt naktīs, būs mierīgāks miedziņš, jo tas viņai ļoti trausls, es nevaru pārcelt no lielās gultas uz mazo.Kad bija mazāka pat apsegt nevarēju, modās aug'šā. Es ar tagad domāju dot Ostio, pati pēc savas iniciatīvas, jo pie dr. neesam bijuši kopš 8.5 mēn. Negribas leiki vazāties, kad apkārt slimo un paši arī. Cik tas Osteo bija jādod, pa tējkarotei 2x dienā?

Mums parasti dr. uzraksta uz lapiņas svarus un garumus, gan jau ka Katei ir 8700, jo tik maza, lai būtu 7700 neizskatās Amandai arī varētu būt līdzīgi parametri, varbūt kādu gramu smagāka, uz 8.5 bija 8450

gerbera3
ie dr. neesam bijuši kopš 8.5 mēn.
Mees no 2 meeneshiem neesam bijushi

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115265