(¯`*•.¸ ¸.•*´¯) Maijs2010 (¯`*•.¸ ¸.•*´¯)

ketlija

Slēdza ketlija: "jauna lapa".
minc1980

Man mamma tagad kad bija teica,ka Kristiāns tāds maziņs tieviņs palicis. Pirmajos menešos viņs man baigi liels it kā skaitijās, bet tagad viņs vispār minimāli pieņemas svarā un visu norapo

Labs rīts!

jubilāriem

Inese_V
Man atkal liekas, ka bērnu tomēr vajag regulāri atrādīt dokam, varbūt ne katru mēnesi, bet tomēr Varbūt, ja man šitas būtu otrs bērns, domātu savādak, bet tā kā bieži vien es nezinu kā ir ar zīdaiņiem, tad jūtos drošāk. Varu tik apbrīnot tavu mieru un pārliecību attiecībā uz doka apmeklējumiem un potēm.

Labrīt (sun) saulainajā rītā!!!

• ronits
  • expert
  • Ksavjera

Skatos pie Hēlas ceturtdien būsim tā pavairāk - forši Es jau kā maijiņas vēl dzīvē neredzējusi, tas ļoti iepriecina un Paula protams arī nepacietīgi gaida iepazīšanos arvienaudžiem

cukurdobe
Nu, ar pirmo meitu arii gaajaam katru meenesi, bet kas tad tur bija, tik nosveera un nomeeriija, neko citu jau nedariija, es taapat zinu, ka pienjemaas svaraa un augumaa, taa deelj nav jaaiet...

Uz gadu iesim un arii pret eerceem buus pote

minc1980

cukurdobe
es ari ipasi biezi neskrienu. Tagad taisos zvanit meitu pieteikt un domaju diez mazo arī apskatīs jeb nee.

Inese_V
Mums gan katrā reizē sanāk pote, bet nu mums katru mēnesi nesanāk vizīte, drīzāk katru otro. Un dēļ šīm nobīdēm esam tikai izpotējušas 3 kompleksās potes

Shake

sveiciens jubilāriem

vīrs šodien ved mazo uz tehnisko, redzēs,kādi būs rezultāti

Shake
tad gaidam ziņas cik Nils būs paaudzies Es mazo vedīšu beidzot nosvērt nākošnedēļ. Liekās, ka 7,800 tagad pēc maniem svariem, bet pagājušā reizē mani svari bija uzrādījuši par 300g vairāk

minc1980
Inese_V
Mums ar tagad sanāk ik pa 2 mēneši, bet nu katru reizi ar dakteri izrunājam jautājumus kas man neskaidri, vien pāris reizes bijis ka ieejam nomēra un viss. Man vizītes ir noderīgas, bet tapēc ka pirmais bērns

Un runājot par ērču potēm. Es mūsu dokai prasīju vai var potēt pirms sasniedz gadu. Viņa teica, ka šī ir tā pote, kur viņa nepieļauj atkāpes.. jo pote iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu (uz smadzenēm ?! es neatceros) un līdz gada vecumam tur esot kaut kas nesatabils, tāpēc lai lieki netraumētu, tad tikai pēc gada. Es jau cerēju, ka līdz vasarai sapotēsim, bet nu noklausoties dokas teikto, sapratu ka labāk tad gaidam jubileju un tad tik potējamies. Bet es zinu, ka daudzi ģimenes doki potē līdz gada vecumam un viss ir ok

Es savu vīru nu jau gadus 4 mēģinu piedabūt sapotēties, nez šogad sanāks?! Tagad klepo, nevar potēties..

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115265