(¯`*•.¸ ¸.•*´¯) Maijs2010 (¯`*•.¸ ¸.•*´¯)

ketlija

Slēdza ketlija: "jauna lapa".

cukurdobe
Patiesībā jau daktere arī neko tādu īpašu neredz bēbim. Nu, protams, ja neņemas svarā vai ja kādas sūdzības, tad jau kaut kādas idejas viņai būs, bet citādi jau tā apskate ir simboliska. Protams, ja mammai ir jautājumi, ko jautāt, tad jau ir jēga aizstaigāt. Kaut gan, ja es tā padomāju....tomēr jau šad un tad varbūt dakterim ir jāatrādās, jo cilvēks, kas nav mediķis, var nepamanīt kaut to pašu gūžas mežģījumu bebim un to ir būtiski pamanīt. ( vienīgi jautājums, vai ģimenes doks vienmēr to pamana ar )

Es savējai ērču poti taisos tik nākošpavasari potēt. Man gan nav tādu īpašu par vai pret argumentu, ko ļoti pamatoti izskaidrot, tik esmu izdomājusi, ka darīšu tā. Pagaidām mums trīsreiz kompleksā izpotēta un viss. Tagad vairs neatceros, kas tur vēl tajā jaunajā kalendārā bija. Būs jāsameklē un jāpaskatās.

Nu ja, paskatījos vakcināciju kalendāru un pārliecinājos, ka nekas jau vairāk nav. Uz gadiņu ir vēlreiz kombinētā un masalas, masaliņas, parotīts un šitam tagad vēl vējabakas piešautas klāt. Par to man dusmas , es negribu vējbakas potēt.

zoija

gerbera3
Yasmina
santucios
Paldies, mazajai ar katru brītiņu paliek aizvein labāk. temperatūra tik strauji vairs nekāpj un intervāli starp zālēm paliek aizvein lielāki. Mazā arī jūtas labāk, var just ,ka kakls tik ļoti vairs nesāp, es viņai uz mēlītes smidzinu to faringospreju. Tikai apetīte vēl nav formā īsti. gan jau....

katra būtne ir visu iespēju kopums.

zoija

pepilota
masalas, masaliņas, parotīts un šitam tagad vēl vējabakas piešautas klāt.

tas viss vienā potē? un kas ir parotīts? moš to poti vispār var nepotēt, tak labāk lai izslimo pati, ja nu tomēr kādreiz uzraujās uz tādu draņķi..?visus ļaunumus tāpat izslēgt nevar ar visu potēšanos, turklāt kur ir teikts, ka kaut vienu no tiem dabūsim..

katra būtne ir visu iespēju kopums.

cukurdobe
Eercju poti mees tikai peec gada, shim gan iekriitu, kja peec gada, tad peec gada. Mums gan gads buus 30.apriilii

Meitenes, un VISAS potes (nu gandriiz visas), var dabuut arii atsevishkji, par maksu protams, bet nu vismaz nav kaut kaads mistisks klaat veel jaapotee. Mees tieshi taa Emiilija arii esam sapoteejushi.

Labs rīts

Es vakar tieši jautāju par ērčū poti, jo mums tomēr svarīgi - ja ņemu bēnru līdzi pa saviem darbiem vai vienkārši pa laukiem dzīvojamies, tad tā kā gribētos būt drosākiem pret ērcēm. Nu u daktere ar apgalvoja, ka tikai pēc gada. Es jautāju, vet maijs, jūnijs - vai būstu labākais laiks potei? It kā varot pirmās 2 potes ar 2 nedēļu intervālu sapotēt un treōs atstāt ( te nu nepiefiksēju līdz galam) uz rudeni vai nākamo pavasari. Bet nu potēšanas periodā vienalga baigi jāuzmanās, nu es mtad vēl skatīšos, kā mum sizskatīsies tas vasaras sākums. Uh - un nebūtu nemaz par sliktu, ja kāds uzdāvinātu to poti... man allaž ieraugot potes ciparu vēders iesāpas. Vēl jau puikam ar ir jāiepotē atkārtotā eŗčū pote. Un pašai laikam jāuztaisa analīzes, jo grūtniecības dēļ atkārtoto [poti neurtaisīju. neļāva tomēr man. Baigi negribētos sākt potēšanos no jauna, vienkāršāk tomēr to papildinošo poti ik pa laikam nekā sēriju no visām 3 potēm.

Un vēl man šodien baisai slinkums celties bija - novārtījāmies ar māzu pa gultu līdz šim laikam. Tagad nevaru izdomāt ko labāk - iet laukā vai sagaidīt omi un palaist ar Kati laukā un pašai ķerties pie darbiem - kuru kā vienmēr netrūkst...

zoija
Nu masalas, masaliņas, parotīts vienmēr ir bijusi kalendārā. Arī mūsu laikā. Tikai bez vēbakām. Parotīts ir cūciņas jeb siekalu dziedzeru iekaisums. Teorētiski jau tās ir parastas infekciju slimības, pie tam nekad nav īsti skaidrs vai pote tā riktīgi pret viņām pasargā. Tomēr ( kā stāsta diži mediķi ) potes pasargā no šo slimību smagām formām. Jo agrāk bija smagas masalas, daudzi no tām arī mira. Pie tam, ja pieņem, ka šitās slimības ir vieglāk noķert kā to pašu difteriju un ja nu nepotēts slimo ar smagu formu.... nu zini, es iepotēšu. Un masaliņas meitenēm būtu jāpotē, jo ja tās dabūn grūtniecības laikā, tad diemžēl grūtniecība beidzas bēdīgi. Un vispār - ja es tā padomāju, tad man ne lielajai, ne mazajai nekas traks no potēm nav bijis, tāpēc arī šito poti potēšu. Pneimokokus gan nē. Un ar ērču poti arī pagaidīšu, jo man jau tā ērču encefalīta lieta liekas mazliet pārspīlēta. Īpaši maziem bērniem.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115265