(¯`*•.¸ ¸.•*´¯) Maijs2010 (¯`*•.¸ ¸.•*´¯)

ketlija

Slēdza ketlija: "jauna lapa".

gerbera3
tad varbūt var sarunat piemēr'ti? naizskatas dikti maziņa kurpīte un Baren apaviņi man liekas nav ļoti šauri

vendy

pepilota

Eh kā man patika jūsu diskusija par mūsu bērnu lielumiem Nu Evelīna man likās garāka par Reini, bet Anete mazliet pufīgāka, bet nu jā, mūšu bērni ir lielāki kā pārējie Bet nu tā kā Reinis piedzima 4440g smags, tad jau es negaidu ka būs mazs, kad izaugs

gerbera3
augsts pacēlums

Ko nozīmē šitas?

ituks

būs jāpadomā.

cukurdobe

augsts pacēlums nozīmē,ka kājiņa plata nevis platumā, bet uz augšu , nezinu, kā lai saprotami uzraksta.

A par to lielumu - man puika piedzima 4 kg, bet tāpat tagad ir sīciņš un vairāk pēc 2-gadnieka izskatās.

gerbera3
vispār man jāpaskatās manās pūra lādēs - jo man boja vairāki apavi atdoti - es skatījos puikam ko varētu vilkt = \isti nebija, bet varbūt ir meitenei kaut kādi puszābaciņi... mēs pagaidām tik ar istaba slurpītēm staigājam. Tā kā mums bija versija saskrieties, es paskatīšos

ituks
o jā, paldies, būs jāpaskatās

Es gan šitā caur slud. neko neesmu pirkusi. Tik 1x drēbes, un teikšu godīgi, bildēs viss izskatās labāk , nav jau tā, ka gluži kaķi maisā pērc, bet nav tas, ka apčamdi utt.

ituks

ok Varbūt kādu barteri varēsim uztaisīt

Mēs pa istabu vai nu neslīdošās zeķes vai ādas čibas velkam.

ir kāda mēģinājusi šos augļu biezeņus?

http://www.ss.lv/msg/lv/for-children/clothes-footwear/bootss/knjbm.html

man šitie patika - bet jelgavas puses meitenēm jau laikam puikas vien

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115265