(¯`*•.¸ ¸.•*´¯) Maijs2010 (¯`*•.¸ ¸.•*´¯)

ketlija

Slēdza ketlija: "jauna lapa".

ituks
smuki

gerbera3
es šo to no sludinājumiem atlasu - reizēm ir tā - ka paskaties - var redzēt, ka lietots... bet kad savam vienreiz ir uzvilkts un izmasgāts - toč vairs neatšķiras...

kā te pamahājos, tā vienalga nesanāk laika parakstīt, jo kāds no maziem sauc

ituks
es jau ar papētu, appētu, bet kaut kā nesaņemos tā gandrīz uz aklo pirkt, laikam būs jāsāk

freiza

lielias neiet uz BD?

tikko tikām vaļā no t lielajam, ka skatos šodien jau mazajam silta galva, 38 ....un klepus, kaut kā neiet, un tās pūšamās zāles ko lika elpot nevar iedot, viņš galīgi negrib to masku uz sejas, kliedz un griež prom, histērija, nez vai ir kāda alternatīva

ituks
es tagad rokos pa SS., bet nu daudziem apaviem (lietotiem) man šķiet cenas par augstu, ja kāds ecco jaunus pa 20 tirgo, bet cits pa 18 lietotus.

gerbera3
4 dienas aiziet un tad 2vas nedēļas pa mājām slimo/veseļojas...un mazajam atkal atnesa mājās kaut kādu štruntu, šodien saslima

freiza
vui, jums vajag tiešām resnu veselības rūķi! es pat nezinu ko ieteikt.

Man mazā jau ir izslimojusies, bet tagad leilais sāka, bet izskatās, ka nekas traks, tik iesnas un šad tad paklepo, bet uz BD tāpata šonedēļ nelaidīšu labāk.

freiza

mums gan pē'dejās 2 slimošanas x mazā pirmā salima un tad tik lielākais, tā ka nevainoju BD šajās reizēs, bet tas , ka tur tiek vesti puņķaini, klepaini gan mani tracina. Bet gan jau es ar vestu, ja nebūtu iespējas sēdēt ma'jās.

gerbera3
Es sapratu tad laikam Reinim ar ir tas augstais pacēlums

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115265