NOVEMBRIS 2010 Ieelpo pavasara silto gaisu!

kristineu

Slēdza Vinja.

Esenii
es Tev varu pateikt, kur ir bēbju pakaramie.. visu Rīgu pārmeklēju

Eliine
šausmas..
viņš jau man saka, ka līdz tam jau viss būs sasūcies, kur pagadās

Kad tu būsi laimīga, Viņš vienkārši klusi ies Tev līdzās, bet kad ar tevi notiks kāda ķibele, Viņš paņems Tevi uz  rokām un nesīs tik ilgi, kamēr  Tu atgūsi spēkus un atkal būsi stiprs... Lai sargā  Tevi tavs Sargeņģelis, kad nolaidīsies Tavi spārni...

Esenii
līdz tam jau viss būs sasūcies

Eliine
vot man bi kaut kur kaartiibu... es gludekli jau veselu muuzhiibu neesmu iesleegusi
Bet man nav piekjershanaas, kad siicis aizmig, man arii gribas beidzot neko nedariit !!! a to visu laiku kaa vergs...to ar siici, to maajaa un vakaraa attopies, ka vel joprojaam vazaajies trenninjbiksees un ir jau uzvilkta cepuriite galvaa, jo nav bijis laiks, kad dushaa ieskriet

Forsitija
mēs pārdzīvojām Černobiļu, pārdzīvosim arī Japānu...
es jau cenšos, būtu mierīgāka, ja manējam nebūtu tā komandējuma.

Eliine
s Tev varu pateikt, kur ir bēbju pakaramie.. visu Rīgu pārmeklēj
es biju domājusi, ka Jysk ir, bet ja tur nav tad saki, kur man jāmeklē

Kad tu būsi laimīga, Viņš vienkārši klusi ies Tev līdzās, bet kad ar tevi notiks kāda ķibele, Viņš paņems Tevi uz  rokām un nesīs tik ilgi, kamēr  Tu atgūsi spēkus un atkal būsi stiprs... Lai sargā  Tevi tavs Sargeņģelis, kad nolaidīsies Tavi spārni...

vakar mani nokaitināja saruna ar Ozolnieku novadu, ja neko nedarīs, rakstu iesniegumu Satversmes tiesai, par likuma ignorēšanu... un paraleli vēl Tautas balsij, KNL... redzēs, ko atbildēs. Runa ir par daudzbērnu ģimeņu atbalstu no pašvaldības puses, ozolnieki bezkaunīgi atļaujas visam "uzlikt mīksto", iedomājušies, ka es kāda lauku tanta esmu... un vakar vēl pateica - jūs jau tikai nesen kā Ozolnieku novadā dzīvojat, Sidrabene tik 2009.gadā pievienojās (!!!) it kā tam būtu kāda nozīme, vai es pati būtu lūgusi mani ar visu Sidrabenei pieņemt laipnajā ozolnieku novadā? Būtu pievienoti Ventspilij - rakstītu - Lembergam

pax vobiscum!

SSANDUX
kad siicis aizmig, man arii gribas beidzot neko nedariit !!!
+1 un atpūsties

Esenii
es jau cenšos, būtu mierīgāka, ja manējam nebūtu tā komandējuma.
tas neko nemaina, pasaule ir apaļa, reaktorā ir kodolmateriāls, kas vienmērigi sadalīsies pasaules Okeānā, vienādi skars, gan mūs, gan ASV, gan ķīnu...

pax vobiscum!

Forsitija
nu tad tik uz priekšu, lai zin kā apbižot daudzbērnu ģimenes nevar

Esenii
jyskā nebija, kad es meklēju.. bet esmu redzējusi. Es pirku te , vislētāk.. bēbju ineta veikalos dārgi

Forsitija
malacis, cīnies!!!!!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115277