NOVEMBRIS 2010 Ieelpo pavasara silto gaisu!

kristineu

Slēdza Vinja.

Forsitija
tas neko nemaina, pasaule ir apaļa, reaktorā ir kodolmateriāls, kas vienmērigi sadalīsies pasaules Okeānā, vienādi skars, gan mūs, gan ASV, gan ķīnu...
nu jā neko padarīt

Atceros, ka bērnībā pēc Černobiļas teicām, ka skābs lietus līst un ja iesi zem lietus bez lietussarga paliksi bez matiem bet nu tāpat visi bērni bijām ar matem nevienam nenogāja

Kad tu būsi laimīga, Viņš vienkārši klusi ies Tev līdzās, bet kad ar tevi notiks kāda ķibele, Viņš paņems Tevi uz  rokām un nesīs tik ilgi, kamēr  Tu atgūsi spēkus un atkal būsi stiprs... Lai sargā  Tevi tavs Sargeņģelis, kad nolaidīsies Tavi spārni...

Eliine
Paudies

Kad tu būsi laimīga, Viņš vienkārši klusi ies Tev līdzās, bet kad ar tevi notiks kāda ķibele, Viņš paņems Tevi uz  rokām un nesīs tik ilgi, kamēr  Tu atgūsi spēkus un atkal būsi stiprs... Lai sargā  Tevi tavs Sargeņģelis, kad nolaidīsies Tavi spārni...

Esenii
man nebija matu laikam biju ne tikai bez lietussarga staigaajusi

Taa... puika pamodas, jaaiesleedz putekljusuuceejs un jaapaarvar savs slinkums, shodien toch apsolos kjerties klaat pie skapja cerams, ka vakaraa soliijums nebuus jaapaarliek uz kaadu citu dienu

Goldija

SSANDUX
Parker lapā ir ar savu veco niku...

Eliine
rakstīju jau atbildi, bet pacentos vispirms visus tekstus izlasīt - nu ok, ja ome grib, tad staigājiet Tad jau tu neskumsi šodien staigājot, jo nebūsi viena, es jau tik gribēju kā labāk, lai tev nav vienai jāstaigā

Esenii

njā, nevāji komandējumi tavam vīram...mans Igaunijā un ta jau liekas, ka aiztriekts sazin kur, bet tev vispāt tik tālu brauks! Un uz ilgu laiku?

bet vispār jūtos kaut kā nogurusi viena dzīvojoties, pietrukst kādas stundiņas vakarā, lai uz mirkli kaut kur izskrietu vai padarītu kaut ko, ko ar bērnu grūtāk. vakar gāju ar mazo vannā- vinš krēsliņā pievannas- es vannā- baigi sajūsminājās par kaut ko, skatījās uz manu seju, tad griestos un smējās

Forsitija
viņa tak domā par pietuvināto- vīrs taču turp brauks...

Esenii
man kaimiņos tie pakaramie ir, tajā adresē kur Eliine raksta

Goldija

evchiks

kā mēs transportējam oriflame?

Meitenes, vai var iet ārā, ja mzaulim ir iesnas? Un, vai iesnas var tiešām parādīties, ja mazulim nāk zobi, ka to stāstīja Māmiņu klubā? Nevaru saprast, vai mazai nāk zobi vai vienkārši apaukstējusies! šonakt ik pēc stundas cēlās un nevarēja paelpot!

Goldija

Duuja
esot tieši labi iet ārā- lai izelpojas svaigo gaisu

Goldija
es regulaari eju dusha un puika liidzi... man jau reizeem liekas vai nesaak jau perversi palikt..

Labrīt!

Eliine

Es pagaidām cenšos turēties pie izvēlētajiem ratiem un neko citu nemeklēt, jo laiks vēl pārdomāt ir... Mazums... Bet man gribas laikam jaunus, jo varētu atstāt nākamajm bebim (pašai smiekli sanāca )

Par mājas lapu un nikiem.

Mājas lapā ir reģistrējušies ļoti daudzi sveši niki, viņi var ienākt mājas lapā zem sava nika, bet tāpat neko neredzēs, jo redz tikai mūsu grupa.

Bet nu ja kas, varu pārbaudīt kādu kuru vajag, tik rakstiet privāti, jo nav laika visu pārlasīt, vakar tik vēlu bijām mājās.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115277