NOVEMBRIS 2010 Ieelpo pavasara silto gaisu!

kristineu

Slēdza Vinja.

SSANDUX
man nebija matu laikam biju ne tikai bez lietussarga staigaajusi

Goldija
Un uz ilgu laiku?
nezinu, tas laikam vēl man pārsteigums būs

baigi sajūsminājās par kaut ko, skatījās uz manu seju, tad griestos un smējās

man kaimiņos tie pakaramie ir, tajā adresē kur Eliine raksta
es jau ar karti izpētīju

votā, ja piektdien brauktu pie manis, es tev šādus pasūtītu.
varbūt brauksi ciemā?

Duuja
Meitenes, vai var iet ārā, ja mzaulim ir iesnas?
es eju, bet nu manam nav bijušas tādas, ka tek, mans tikai krākuļo

Kad tu būsi laimīga, Viņš vienkārši klusi ies Tev līdzās, bet kad ar tevi notiks kāda ķibele, Viņš paņems Tevi uz  rokām un nesīs tik ilgi, kamēr  Tu atgūsi spēkus un atkal būsi stiprs... Lai sargā  Tevi tavs Sargeņģelis, kad nolaidīsies Tavi spārni...

Goldija

SSANDUX
nu jau, nu jau, mazie jau nav tik samaitāti

Laleh
Bet man gribas laikam jaunus, jo varētu atstāt nākamajm bebim (pašai smiekli sanāca )
Pēc pieci gadi būs jauna mode, tā ka nav ko atstāt, kur putekļiem krāties

jo redz tikai mūsu grupa.
kura ir tā mūsu grupa?

Kad tu būsi laimīga, Viņš vienkārši klusi ies Tev līdzās, bet kad ar tevi notiks kāda ķibele, Viņš paņems Tevi uz  rokām un nesīs tik ilgi, kamēr  Tu atgūsi spēkus un atkal būsi stiprs... Lai sargā  Tevi tavs Sargeņģelis, kad nolaidīsies Tavi spārni...

Labrīt.

kristineu
ēdām 00.30, 4 un 6 jau augšā - forši, ka necēlās ik pa stundai Jūtos izgulējusies)

Mans šonakt cēlās tikai 4 reizes,arī jūtos izgulējusies. No rīta 8 augšā.Nogaršoja šodien kāli,garšoja.Pašlaik čučiņā.

bece

M vakar vakarā pirmo reizi apvēlās

Par to

Esenii
Kā man sāp galva.jūtos pārgulējusies

Varbūt tāpēc sāp,esi atradinājusies izgulēties,bet tagad pēkšņi izgulies.

Aizsūtiet pasaulē gaišu domu un nedomājiet tās ceļu!Tā aizies,apies pasaulei apkārt un atgriezīsies pie Jums.

Goldija

Lotīte
Varbūt tāpēc sāp,esi atradinājusies izgulēties,bet tagad pēkšņi izgulies.
tieši t;a arī nodomāju, bet nu kafijas krūze palīdzēja, galva vairs nesāp

Esenii
kura ir tā mūsu grupa?
Novembrēni2010

Esenii
nu tev gan ir ko nest musīšus jau neesi uzaudzējusi? G man liekas ir absolūtais līderis svara ziņā
Drīz būšu! Un līdreis svara ziņā viņš ir arī salīdzinot manus pārējos puišus šajā vecumā!

Bet vispār nav tik traki,kā izklausās(par svaru),tik mazliet garāks un platāks,tāds feins ņurcāmais bebis.

Aizsūtiet pasaulē gaišu domu un nedomājiet tās ceļu!Tā aizies,apies pasaulei apkārt un atgriezīsies pie Jums.

labriit

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115277