JANVĀRmazuļu 2010 LielTusiņš vēl tikai pēc 5 dienām! :)

SarkanaMagone

Slēdza SarkanaMagone: "jauna atvērta".

meibela
J mājas pienu gan nesmādē

fortūna
pakās jau nav piens, bet ūdens H laikam to ari saprot.

RedRed

Laukā tāds vējš Bet nu tāpat 2as stundas pastaigājām. Saule tik smuka, ka nevar neiet ārā.

SarkanaMagone
Tu dikti esi pacentusies, taisot jauno lapiņu. Visu sarakstīju par svētdienas tusiņu. žēl, protams, ka pati netiec. Kad būsi LV, tad jāuztaisa tusiņš, lai Tu vari mūs satikt.

Marija M

RedRed
jaa, laiks burviigs. es gan shod pa darbiem skrienu, bet loti veletos ar ratiniem pastaigaat. ceru, ka ritd arii bus skaista diena, tad man brivaks

timtirim

mēs bijām gandrīz 3h, bet nu vējš baigai auksts. aizvējā gan forši

nez, kā būtu kartupeļu pankūkas cept cepenē?!

RedRed

timtirim
pankūkas cepeškrāsnī gan jau ka var, bet vai vajag? nezinu gan kādā režīmā tad jāliek plīts.

un visu nedēļu sola tādu laiku. es gan ceru, ka vismaz nedaudz vējš pierims.

timtirim

RedRed
vrb. ar grilla režīmu? negribās pannā cept, tad baigi eļļu uzsūc. jāiet laikam Ievas virtuve pašķirstīt, nezinu ko lai rīt gatavo...

sirrsna

čau kakau!

Nāku pasūdzēties...

Annikai jau kādu mēnesi ir parādījušies pleķi uzdupša, atteicāmies no kviešiem, krāsainajiem jogurtiem, kļuva labāk, bet te nopirku lielo Pamperpaku Zalves ielā un dibens viss sarkans un vienā vietiņā jēlumiņš, tagad nomainīju uz Libero... eh... ar ko atšķiras šie pampji no citiem Vācu Pamperiem? Karoč smērēju hirdokortizonu, riktīgi labi līdz, jēlumu uzreiz noņem, bet tas jau nav risinājums, jāmeklē iemesls... ai, karoč, esmu bēdīga, līdz gadam nebija nekādu alerģiju...

RedRed

timtirim
es ar eļļu daru pēc tam kā filmās rādīts. lieku uz salvetes un tur sasūcas visas eļļa.

ja atrod kaut ko interesantu un vieglu, izstāsti. man arī vajag idejas. kaut gan rītdienai man būs šodien gatavotais - karbonādes tomātu mērcē.

RedRed

sirrsna
laipni lūgta pulciņā manam jau arī ilgi nebija nekādas alerģijas. ne iekaisuši dupši, ne pumpas, bet nu vienā brīdī parādījās. tā jau ir, ka tas izlien ārā kaut kad vēlāk. alergologs teica, ka pirmām kārtām jāizslēdz 3 produkti, kuri skaitās visalerģiskākie (ja, protams, neej taisīt analīzes un nenoskaidro tieši, kurš produkts pie vainas) - olas, kvieši, piens. Ja olas pie vainas, kā mūsu gadījumā, tad nevar arī vistas gaļu un jāskatās dažādos produktos sastāvs (piemēram, makaronos bieži ir ola).

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115405