JANVĀRmazuļu 2010 LielTusiņš vēl tikai pēc 5 dienām! :)

SarkanaMagone

Slēdza SarkanaMagone: "jauna atvērta".

sirrsna
pai,pai,pai

RedRed

fortūna
Es lasu vienu citu foruma tēmu, kur viena mamma nenormāli pārdzīvo, ka viņai 2 dēli un 3o esot no sākuma solījuši meitu, bet beigās tomēr sola puiku (vai otrādāk - ir meitas un sola meitu). Viņai šoks un raudot 2as dienas. Kā Tu ar šo tiki galā? Gan jau ka ir tomēr katru bērnu gaidot kaut kādas vēlmes.

sirrsna

RedRed
Olas dotas dažas reizes, i to tikai dzeltenums, to izslēdzām, pienu gan ne, jo aukle katru rītu taisa putras 50/50 piens un ūdens, un uz to nereaģē, uz kvieīem toč. Makaroni nav doti, par vistas gaļu padomāšu, bet šoreiz tomēr lielāka aizdoma tieši uz pampjiem... nez aptiekā var nopirkt paštučno?

Pie alergologa 20.05. VG. Uz Gaiļiem vairāk neiešu, tur slikta pieredze ar vecāko.

sirrsna

fortūna

nez Hofa lasa? Gribētos pieredzi....

timtirim

RedRed
ko tā mamma gribēja? to pašu dzimumu?

man vīra krusttēvs ar sievu 3 dienas nerunāja, jo 3šā arī meita, ļoti gribēja dēlu. tantēm pateica, ka puika, un visas ar zilām drēbītēm uz slimnīcu aizgājušas, a priekšā meita

sirrsna

RedRed
Gan jau ka ir tomēr katru bērnu gaidot kaut kādas vēlmes.
Aha, es trešo ļooooti gribu puiku, tāpēc piestrādāšu nopietni pie plānošanas - BT mērīšana, pētīšana, poza, paika utt.

timtirim

sirrsna
ja jau tas tikko parādijās, tad gan jau ka no pampjiem

RedRed

sirrsna
Pie mums aptiekā noteikti var nopirkt pa vienam. Domāju, ka Rīgā jau toč var. Iespējams, ka tiešām pamperi pie vainas, bet varbūt tomēr komplektā ar kaut ko. varbūt tomēr pamēģini to pienu nedot vairākas dienas. Alerģija jau neparādās uzreiz. Bet nu es ar neesmu spečuks.

Ilg jāgaida uz alergologu. Brauc uz Tukumu. Te nav rindas.

timtirim

trešo ļooooti gribu meitu, tāpēc piestrādāšu nopietni pie plānošanas - BT mērīšana, pētīšana, poza, paika utt.

RedRed

timtirim
ir meitas un gribēja puiku. sapirktas jau zilas drēbes un tā. un galvenais, ka notic tam, ko saka 12. nedēļas USG. es saprastu, ja pirmais bērns, tad varētu tam ticēt, bet 3ais bērns. un kas lielākajai daļai ir ar tiem dēliem? LV man liekas ar šito baigi slimo, ka puikas ir kas kruts. Nē nu man arī puika, bet kaut kā nezutveru to kā varoņdarbu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18115405