Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Logu mazgāšana – iesakiet līdzekli!

Baibs

Ir klāt pavasaris, logi izskatās baisi. Vienu mēģināju mazgāt ar no-name līdzekli. Sapratu, ka man bez viedās Cāļa tautas padomiem neiztikt. Visu mūžu esmu bijusi pilsētas mamzele. Tagad, laukos dzīvojot, izrādās, ka manus logu apd..š mušas. Lūk probļems – kurš lidzeklis vislabāk atmiekšķē to mušu kanalizāciju uz mana loga? Jeb varbūt kāds knifs mazgāšanas tehnoloģijā jāpielieto?

Nezinu par mušu kanalizācijām, bet es tīru logus ar etiķūdeni un avīzēm. Kaut gan, jaunās avīžkrāsas nav šim procesam tik labas kā vecās 'padlaiku'

Ermenegildo
Patreiz tas nozīmē, ka mazgāšanas knifs būs vīra iesaiste logu pucēšanā... Es tomēr vēl ceru uz kādu ķīmisko līdzekli, kas šķīdina tos punktiņus...

Nu ar jebkuru ziepju šķidrumu.(esmu izmantojusi šķidrās ziepes)

Pēc tam es ņemtu etiķūdeni, nomazgātu, tad ar ūdeni nomazgātu un beigās spodrinātu ar Norvex lupatiņu (neesmu izplatītāja, bet lietotāja) stiklam - ķīmiju nelietoju un logi man jāmazgā daudz, arī spoguļi.

Vēl var tos mazgāt ar ūdeni (3 daļas) sajauktu ar glicerīnu (7 daļas)- neesmu mēģinājusi

Var ūdenim pievieno nedaudz ožamā spirta - esmu mēģinājusi, der

Mušu traipus no spoguļa itin viegli var noņemt tā virsmu noberžot ar pārgriezta sīpola pusīti, tad noslaukot ar mīkstu (bet ne pūkainu) drāniņu- -neesmu mēģinajusi, tak ar ziepju ūdeni ņem

Ja nu galīgi nevar tad nazīti- nezinu kā sauc, bet to pašu ar kuru keramisko virsmu tīra- nu kaut ar žileti uzmanīgi lai stiklu nesaskrāpē...

kūka arī ira ēdiens

ar trauku mazgājamo līdzekli un stikla tīrāmo- no to gumiju ar rokturi

Baibs

Paņem spaini, ielej siltu ūdeni un piešļāc klāt stikla mazgājamo līdzekli Fairy, vai kāds nu ir virtuvē.

Vajag tādu izstrādājumu kā šubka (logu sūklis), uzbrauc uz bultiņām, kas ir uz attēla un ūdens novelkamā sliede no logiem.

vispirms nomazgā logu rāmju ar birsti vai lupatu un noslauki.

Samērcē šubku putainajā ūdenī, nospied lieko ūdeni ar roku un kārtīgi nomazgā stiklu,

Ar gumiju velc pār stiklu nost lieko ūdeni.

Beigās noslauki ar lupatu apakšējo loga malu un gumiju un turpini.

Šubka ir dabūjama ar tādu abrazīvu slāni, kas lieliski noņem visādus sūdus.

Šitas ir profesionālais aprīkojums ar ko būs bauda strādāt ilgus gadus, bet līdzīgus izstrādājumus, gan bez abrazīvām malām utt, var dabūt saimniecības preču veikalos.

Iesaku lietot trauku mazgājamo līdzekli Loc , vienkārši ideāls un ar palīgierīci to darīt kā to iesaka Anzo, vislabākais, ja tā ierīce ir regulējamā kātā ( Depo tāda uzparikte maksā ap 12,Ls), ārpuses logu mazgāšanā tas ir liels atvieglojums šajā tik ļoti nogurdinošajā pasākumā. Galvenais izvēlēties pareizo līdzekli un darbarīku + iedvesma, tad viss notiks!

Vivitav

Nezinu, kā ir profesionālajā sfērā un gadījumos, kad īpašas mušu kanalizācijas uz logiem... Bet kopš man lietošanā Norwex parastais mikrošķiedras audums + stiklu pulējamais audums nekādus ķīmiskos līdzekļus vairs uz saviem logiem, spoguļiem, stikliem nelietoju. 2 audumi + trauks ar ūdeni. Protams, lielu laukumu vai logus no ārpuses vieglāk nomazgāt, ja var uz kāda kāta to visu uzķibināt.

Mammū, kad atlidos kokiem lapas?

Vivitav
Lupatiņa ir Ok diviem logiem, ja ir vairāk tas nav labākais risinājums. Apgalvojums, ka mikrošķiedra labi strādā ar ūdeni, arī attiecas tikai uz mājsaimniecību, jo ja lieto kaut jel kādu ķīmiju uz mikrošķiedras lupatām, tās kļūst daudzreiz efektīvākas. Profesionālajā tīrīšanā svarīgs ir ātrums, lai iztiktu tikai ar ūdeni ir nepieciešams vairāk berzt (līdz ar to tiek patērēts vairāk laika)

ome
pilnīgi vienalga kādu trauku līdzekli izvēlēties, der gan zilgme, gan fairy. Daži profesionāļi lieto speciālos līdzekļus, daži lieto trauku līdzekli.

tā ierīce ir regulējamā kātā ( Depo tāda uzparikte maksā ap 12,Ls)
Tad labāk ir piemest vēl drusku naudas un nopirkt jebkādus profesionālos rīkus, tie būs tikai nedaudz dārgāki.

Četri vēji

Lupatiņa ir Ok diviem logiem, ja ir vairāk tas nav labākais risinājums
Man ir 19 logi un tāpat lietoju Norwex parastais mikrošķiedras audums + stiklu pulējamais audums. Mazgāju, protams, ne vienā piegājienā (sevi žēl ), bet kādos trijos.

Profesionālajā tīrīšanā svarīgs ir ātrums + pilnīgi vienalga kādu trauku līdzekli izvēlēties, der gan zilgme, gan fairy.

Droši vien, bet mājā, kurā uzturos es un mani bērni, man nevajag lieku ķīmiju. Jautājums jau nebija par profesionālo uzkopšanu, tur citi noteikumi un cita nostāja.

Bet, pāris dāmas, kas strādā par mājkopēm, un ar kurām man ir kontakti, logu tīrīšanai izmanto Norwex, tad jau arī atzinušas par labu esam arī lielākām platībām un regulārākā lietošanā.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18120081