Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Logu mazgāšana – iesakiet līdzekli!

Baibs

Vivitav

Runājot par logiem parastajiem savās mājās, pilnīgi noteikti Norwex 2 audumi + trauks ar ūdeni ir nesalīdzināmi ātrāk kā ķīmisks līdzeklis + kaut kāda tīrīšana (ar vai bez avīzes). Jo tradicionālajā gadījumā tāpat vispirms rāmji un stikli no ārpuses jāmazgā ar ūdeni. Un tad vēl jāņemkaut kas priekš tīriem stikliem (pulēšanai). Ar mikrošķiedru pulēšana iet veiklāk kā ar avīzi.

Mammū, kad atlidos kokiem lapas?

Man ir ilggadīga pieredze, jo neviens cits kā es logus mūsmājās nemazgā. Laika gaitā esmu izmēģinājusi visu ko.

Par vislabāko līdzekli logu ārējai (ielas) daļai atzīstu - nomazgāt logus ar visparastāko ziepjūdeni, atšķaidītu properūdeni, jebko. Ar lupatu vai švammi. Reizes divas. Noslauku ar tīru lupatu. Nopucēju ar Norwex drāniņu. Viss. Smidzināmajiem logu ārdaļā nav jēgas.

Smidzināmie stiklu tīrīšanas līdzekļi der varbūt spogulim vannas istabā vai deguna pēdu notīrīšanai no loga iekšpuses. Bet arī te Norwex ērtāks.

Baibs
māsa man pirms pāris gadiem iedāvināja Norwex lupatiņas. Neko ideālāku un ērtāku neesmu atradusi. Tīra perfekti un pat nekādu ķīmiju neprasās.

Četri vēji

Es negribu ar tevis strīdēties par Norvex lietošanu un mājkopēm, kas pērk Norvex lupatas. Zini, ja tās mājkopes būtu profesionāles, viņas izmantotu manis ieteikto variantu, jo arī uz viņām attiecās teiciens laiks ir nauda. Ātrāk izdarītu, vairāk nopelnītu uz apjoma rēķina, nevis nokāstu maksimumu no viena klieta, vai vaidētu, ka krīzes laikā nevar izdzīvot.

Nu nav tavas lupatas sliktas, kalpo viņas labi, bet nu ir daudz progresīvākas metodes logu mazgāšanā.

Ar manu metodi un labu inventāru tu savus 19 logus nomazgātu kā nieku. Arī mikroškiedras lupatu var izmantot, bet ne jau lai berztu stiklus, bet pietīrītu stūrus un noslaucītu logu tīrītāja gumiju.

Vivitav

Un nav runa par kaut kādu tradicionālo gadījumu. Vēl ar vien daudzviet logus mazgā ar smidzinātājiem un vecām avīzēm ilgi un dārgi. Tāpat kā ar mikroškiedras lupatām - lētāk, bet tāpat ilgi.

Vispirms ar visparastāko švammi logu nomazgā, izmantojot ūdeni, kam nedaudz pieliets klāt trauku mazgāšanas līdzeklis. Pēc tam ar to gumijoto ierīci lieko ūdeni noņem un ar lupatu nosusina stūrus.

Es arī nācu teikt par trauku mazgājamo līdzekli. Pēc tā nekādas varavīksnes nepaliek, bet pēc speciālajiem logu līdzekļiem gan var palikt. Un vecās, labās avīzes.

.

Pēc tam ar to gumijoto ierīci lieko ūdeni noņem un ar lupatu nosusina stūrus.
Tas arī ir labi. Un pieminētā švamme gumijotās ierīces otrā pusē ir ok. Tikai virtuozitāte ar šādu tehniku veidojas pailgā laika periodā.

Četri vēji

Anzo
Kā jau teicu - man ir svarīgi, ko lietoju (un manām rokām, starp citu, arī). Nekādi Fairy man nebūs ne uz traukiem, ne uz logiem. Un, ja kādreiz sabiezēšu līdz mājkopei, arī viņa ne ar ko tādu netīrīs.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Es arī tīru ar Norvex veidīgajām lupatiņām. Man ir gan oriģinālās Norvex, gan par latu 4 gab. mikrošķiedras lupatiņas no JYSK. Nekādas atšķirības Abos gadījumos logi paliek tīri un spīdīgi.

Pēdējais mans atklājums ir Miraclean švammītes ar ko visi bērnu pildspalvveidīgie zīmējumi no sienām vienā mirklī nodzēšas, ka nekādas pēdas nepaliek, kā arī izliete mirdz no baltuma. Ar nekādiem šķidrajiem ķīmiskajiem līdzekļiem tādu efektu nebiju redzējusi.

http://tickers.baby-gaga.com/t/eleelecdb20070321_1_Our+baby+is.png

Nekādi Fairy man nebūs ne uz traukiem, ne uz logiem. Un, ja kādreiz sabiezēšu līdz mājkopei, arī viņa ne ar ko tādu netīrīs.
Toties man ar Fairy aiziet vidēji 3 minūtes vienam logam (rāmjus ieskaitot).

.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18120081