Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Logu mazgāšana – iesakiet līdzekli!

Baibs

Ievice
Tikai virtuozitāte ar šādu tehniku veidojas pailgā laika periodā.

Nav tik traki, pusapļus zīmēt ir jāpiesit roka, bet vienkārši vilkt nost ūdeni no augšas uz leju jau ir gana viegli.

Četri vēji
piedod, bet tu traukus ar sodu mazgā un veļu ar pelniem velē?

Ar sūkli un gumiju tīrot logus ir pilnīgi vienalga kādu trauku līdzekli piegāž klāt, ka tik puto un mazgā.

12345
Toties man ar Fairy aiziet vidēji 3 minūtes vienam logam (rāmjus ieskaitot).
To jau es te mēģinu dāmām ieskaidrot.

Četri vēji
Tam ūdenim taču var likt klāt arī ekoloģisku trauku mazgāšanas līdzekli! Es par videi nekaitīgu esmu atzinusi mūsu pašu ražoto Marine ar alveju (sastāvs tāds pats kā dārgajem ekoloģiskajiem līdzekļiem). Ja nu ir pretenzijas pret jebkādiem trauku mazgāšanas līdzekļiem (arī ekoloģiskiem), tad mazgāšanai var izmantot ūdens un etiķa maisījumu - arī paliek spodri logi, kad tos nobrauka ar gumijas logu tīrāmo!

Vivitav

Anzo

Ko Tu taisi kašķi uz līdzenas vietas! Kāpēc visiem būtu jāpieņem tavs viedoklis, ka obligāti vajadzīgs kāds ķīmisks līdzeklis?

To jau es te mēģinu dāmām ieskaidrot. - nu kāpēc kaut kas jāieskaidro?

Četri vēji un citi mikrošķiedras (da tiešām vienalga kādas firmas) lietotāji piedāvā alternatīvu tiem cilvēkiem, kas cenšas pēc iespējas mazak ķīmiju savā ikdienā un mājā lietot. Un paskaidro nezinātājiem (nu tiem, kas grib ieklausīties alternatīvos viedokļos), ka mazgāšanas līdzeklis nav nepieciešams, sanāk LĒTĀK un pat ātrāk, kā ierasts "pa vecam" - izsmidzināms līdzeklis + avīzes vai dārgie virtuves dvieļi.

Un tam nav nekāds sakars ar trauku vai veļas mazgāšanu. Man samārā ekoloģiski ķīmiski līdzekļi traukiem un veļai, bet tik un tā - man nav vajadzības pēc ķīmijas priekš stikliem, tāpat lieliski izdodas.

Mammū, kad atlidos kokiem lapas?

Vivitav
autore ne ar vienu vārdu nav minējusi nepatiku pret mazgājamo līdzekļu izmantošanu. Un viņai vajag atrisināt problēmu ātri un viegli. Ja logi ir mušu nokakāti, tad tu ar tīru ūdeni un mikroškiedru tos logus varēsi berzt dienām ilgi. Paņemot bišķi trauku līdzekļa, sūkli un gumiju, logus var nomazgāt vienkārši zibenīgi. Aizteci un paskaties kā tiek mazgāti logi sabiedriskās ēkās un cik ilgu laiku tas paņem. - vienam logam max. 2 - 3 minūtes. Ātri un viegli.

Un es te ne ar vienu vārdu neesmu pieminējis pūšamos līdzeļus un avīzes, kur nu vēl dārgos virtuves dvieļus, izsmidzināmie logu līdzekļi, ja tos pūš pa taisno uz loga un lieto bieži tiešām ir kaitīgi, jo tiek ieelpoti.

Vienkārši mani ik pa laikam izbrīna dažu eko lietotāju tainvirziena domāšana. Ķīmijā droši vien bija stipri zema atzīme vai arī viela paskarēja garām neizprasta, un tagad kāda izplatītāja ir nesusi gaismu. Es ceru, ka vismaz netici veļas buNbas maģiskajam spēkam, kur kristāli pilnmēness ietekmē uzlādējas un izdzen no veļas netīrumus.

Vivitav

Anzo
Kāda Tev starpība, kam ticu vai ne.

tainvirziena domāšana - kā tur bija par to skabargu un baļķi...

Mammū, kad atlidos kokiem lapas?

Anzo
Viņa TIC!!!!!!!!!!!!! Saderam?!

.

12345

gan jau.

vispār šonak jāliek lādēt vašbuNbas, drīz būs pilnmēness.

Nesaprotu, kādu briesmīgo kaitējumu veselībai nodara ķīmiskie līdzekļi, kas izmantoti loga nomazgāšanai no ārpuses? Jeb tās mušas apkakā mājas iekšpusē maksimāli?

Bet nu katram savs, protams, var jau tiešām ņemties ar sodu ar putām uz lūpām . Man, pat bez visas Secret stilā ieturētās pozitīvās domāšanas, alerģijas nevienam nemetās , bet laukos apkakātos logus no ārpuses noslauku ar mašīnas logu šķidrumā samērcētu lupatiņu un pēc tam pa virsu ar papīra dvieli . Eleganti.

Toties man ar Fairy aiziet vidēji 3 minūtes vienam logam

tikkai drusku pa velu seit ielukojos ,bija palicis viens logs no 27 lielajie (kurus protams berzu ar logu liidzekli)

Logu ārpuses vakar notīrīju ar Ajax-logi ir tīri un spīdīgi. Izmantoju Depo nopērkamo papīru ruļļos, jo nepatīk, ka avīzes smērē rokas. Mājas iekšpusē logus gan tīrīju ar ūdeni+spirtu un mikrošķiedras lupatiņu (visprastāko Drogās nopērkamo, mierīgi var iztikt bez Norvex), jo mazākajam ir tendence līst pie logiem un piebāzt degunu un līddz ar to arī mēli pie stikla.

Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav

“Redzēt - nozīmē zināt; gribēt - nozīmē varēt; uzdrošināties - nozīmē dabūt.“/A. de Mišē/

Vienu un to pašu muļķību divreiz nevajag atkārtot. Izvēle taču ir tik liela. /P. Sartrs./
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18120081