Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iedomu draugi.

Zufe

Tā aizdomājos, cik gadu vecumā bērnam parādās t.s. iedomu draugi?

Auklēju 1,6g.mazu bērni, viņš viens pats savā nodabā runājās,tādēļ aizdomājos, vai viņam arī nav šādi draugi.

Vai Tu zini,kas ir skaisti? Skaisti ir dzīvot! Pamēģini!

Pievienojos ar jautājumu - un kad tiem vajadzētu pazust?

Manam puikam bija tāds iedomu draugs Džonis 4 gadu vecumā. Viņš man stāstīja, ka šodien ar Džoni darījis to un to. Ilgi nesapratu, ka tas nav īsts draugs, tikai kad paprasīju lai uzaicina ciemos. Un drīz pēc tam arī Džonis kautkur pazuda.

„Ja gribi būt gudrs, iemācies saprātīgi jautāt, uzmanīgi klausīties, mierīgi atbildēt un apklust, kad tev vairāk nav ko teikt.”

grigze

MAnējai kaut kur apm 3-4 gados bija iedomu princis. Viņa ar viņu sarunājās, dejoja kopā, visur viņš nāca mums līdzi, kaut ko atļāva, ko mamma neļāva..... Ilgi viņš viņai bija, bet tad kaut kā pamazām pazuda.

sirdspukstiņš

Tonksa
līdz skolas vecumam iedomu draugi(ja tādi ir) esot normāla parādība-fantāzijas augļi, jāpriecājās, ka bērns fantazē.....pēc tam gan ir jāsāk uztraukties

un visbiežāk iedomu draugi ir bērniem, kuri ir vienīgie bērni ģimenē vai arī ir nepieciešama uzticības persona un kaut kādu iemeslu pēcvecākos to neatrod...bet-cik bērnu, tik variantu un tik cēloņu

(tas no psiholoģijas kursiem )

NESTEIDZIES,
NEUZTRAUCIES,Tu šeit esi tikai uz īsu brīdi.Tādēļ noteikti apstājies un ieelpo ziedu smaržu!!!!!

Manai meitai jau pirms 2 gadu sasnieg'sanas bija " mazais viirs" - sasveicinies ar vinu, neseedi tur- tur tachu mans mazais viirs seezh utml. Vispaar bija baigi jautri!

Dabiski iedomu draugiem vajadzētu pazust ap 7 gadu vecumu. Tas, ka spēlējoties runā, nebūt nenorāda uz iedomu draugiem. Runā AR iedomu draugiem. Tas ir mazliet savādāk. Mani bērni arī spēlējoties runā, bet viņām nav bijuši iedomu draugi. Mantas "runā"savā starpā.

Zufe
bija, bija, mums ar Liekas, kādu 3 gadu vecumā bija iedomu draugs Berčets, pēc tam pievienojās Berčeta sieva Frizera. Pat īsti nepamanīju, kad viņi pazuda)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18120820