Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pastiprināta svīšana

Elizabetite

Esmu konstotējusi, ka pēc dzemdībām daudz vairāk svīstu. Vai tas varētu būt saistīts ar hormonālajām pārmaiņam un vai ir cerība, ka kaut kas mainīsies uz labo pusi? Dienas laikā jāmaina zeķītes un paduses arī paliek biežāk mitras. Ko darīt? Man kaut kā tas galīgi nepatīk...

njurnja

Neesi vienīgā Es arī ceru, ka pāries.

Ar šausmām gaidu vasaru...

peciņa

Ja pasaule apgriežas kājām gaisā, nostājies uz galvas.

Jā, normali.

Mammu, ko tev viss tāds liels, bet acis - maziņas?

Jā, tas ir normāli un ir saistīts ar hormonālajām pārmaiņām

Tuufor

Pāriet, pāriet "Minūte pēc dušas un atkal jau esmu slapja un pat ožu" - pakāpeniski pāriet. Nepiefiksēju, kurā brīdī iegāja viss pilnīgi normā (kaut kā liekas, starp 3.-4.mēn), bet nu tagad 5,5 mēnešus pēc dzemdībām viss kārtībā. Bet nu pirmais mēnesis bija murgs - it īpaši pa naktīm, kad pat gultas veļu mainīju, kā pie slimošanas drudža laikā.

Vēl nesen kaut kur lasīju, ka gan GR laikā, gan vēlāk vielmaiņa darbojas intensīvāk + sviedru dziedzeri darbojoties aktīvāk, tāpēc pastiprinās svīšana. Visu mūžu esmu bijusi salīga, bet tagad rit pēdējās GR nedēļas un man visu laiku ir karsti. Tie, kas mani labāk pazīst pat brīnās par tādām izmaiņām.

Elizabetite es pastiprināti svīdu līdz beidzu barot ar krūti - meitai bija tieši gads. Nenomierināju, bet nu fakts. Jāpielāgojas.

Ai, jaa, man ar tas pats bij peec dzemdiibaam. Man sameeraa atri paargaaja, nu mazajai ir 2 meenesi un liekas, ka vairs nav pastiprinaata sviisana.

Bet nu pirmais mēnesis bija murgs - it īpaši pa naktīm, kad pat gultas veļu mainīju, kā pie slimošanas drudža laikā.
Piekrītu. Man tas pats.

Īpaši bija jāsvīst piena slaukšanas laikā, bet citā laikā arī. Tikai tagad, kad pagājis jau vairāk kā pusgads, pamazām sāk atiet.

Ваши тропы - у вас под ногами. Каждый увидит свою в должное время.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18120968