Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pastiprināta svīšana

Elizabetite

_Me_Julie_

ujjj, šausmas, meitai 6 nedēļas un es svīstu kā treniņā...

Es vēl sadomājos, ka man tas no vairogdziedzera, bet skatos, ka normāla (izplatīta) parādība

Ваши тропы - у вас под ногами. Каждый увидит свою в должное время.

ir, ir tā man ar bija Kādi divi mēneši laikam Pēc tam pārgāja.

Nu, bet ir jau arī kā treniņā - vecmāte reiz teica - ir izpētīts, ka bērna barošana līdzinās malkas skaldīšanai pēc enerģijas patēriņa. Tad nu parēķiniet pašas, mīļās māmiņas, cik stundu diennaktī skaldāt malku... Starp citu, arī sīcītis, zīžot pienu sakarst un bieži vien nosvīst - viņam tā arī ir liela piepūle...

Pamazām, protams, cilvēks pie visa pierod, arī pie lielām slodzēm, tad nu svīšana arī mitējas... Man trakākais bija grūtniecības beigās un pirmās pāris nedēļas pēc dzemdībām. Tagad (mēnesis pagājis), jau ir daudz labāk...

Pāriet, pāriet "Minūte pēc dušas un atkal jau esmu slapja un pat ožu" - pakāpeniski pāriet. Nepiefiksēju, kurā brīdī iegāja viss pilnīgi normā (kaut kā liekas, starp 3.-4.mēn), bet nu tagad 5,5 mēnešus pēc dzemdībām viss kārtībā. Bet nu pirmais mēnesis bija murgs - it īpaši pa naktīm, kad pat gultas veļu mainīju, kā pie slimošanas drudža laikā.
man bija tāpat ,tikai atšķrība tāda,ka tagad pēc 5mēnešiem atkal pastiprināti esmu sākusi svīst.īstenībā baigais diskomforts dēļ šitā,jo jūtu ,ka ož paduses Padusēs neko smērēt nevaru,jo bērns uzreiz reaģē no smaržas,raujas nost no krūts.Gaidu ,kad pāries.

Man jau puikam 10 mēneši, bet svīstu joprojām.. un vēl tā smaka.. bē.. skalojos n-tās reizes dienā un esmu piefiksējusi, ka man labāk palīdz vīra deži nekā manējie.. noteikti ka tur kaut kas hormonālā ziņā atšķirās..

Es arī pastiprināti svīdu kamēr baroju ar krūti! Un smaka bija baigā. Nu vismaz es to smaku visu laiku pati sajutu un man bija pretīgi. Vīrs gan teica, ka neko nejūtot Kā beidzu barot ar krūti tā pamazām pamazām pārstāju tā svīst un smirdēt

man starp citu arī pāris mēnešus pēc dzemdībam visu laiku likās ka arī no apakšgala ir savāds aromāts - ne manējais tas arī nostabilizejās

pēc katras barošanas esmu pilnīgi slapja- plus labs aromāts - diezgan neiepriecinoši, bet nu cerams ka ilgi nevilksies

ar domāju par to ka vīra dezis laikam jālieto- jo manējais neņem to aromātu

Papildināts 19.11.2012 13:35:

tuvojas svētku laiks- kā lai ciemos aiziet- ja smirdu kā sušķis ?

Es pirms GR svīdu, GR laikā svīdu un tagad, kad mazajam 8 mēn nekas nav mainījies Bieža skalošanās, krekliņi bez piedurknēm un Madaras padušu dezītis. Daudz maz ir ok

Neaizmirsti darīt neiespējamo, lai sasniegtu iespējamo! 

MrsElinite

Pirmo mēnesi pēc dzemdībām es arī ļoti svīdu, īpaši naktī. Modos ar pilnīgi slapju naktskreklu un matiem, tad pakāpeniski svīšana mazinājās, un divos mēnešos jau viss bija pārgājis. Katram individuāli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18120968