Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Lateksa vs kokosa matracis

IceCream

Mans jaunietis ir izaudzis no Mozus groza un jauna gultiņa jau iegādāta. Palicis tikai matrača jautājums. Esmu izpētījusi visādus saitus un beigās palikusi pie šiem 2. Kurš būtu labāks?

Šis kokosa ar atsperēm vai lateksa?

It kā jau lateksu cildina visos rakstos, tikai man nav pat idejas kā tāds dzīvē lietojas un tas vārds saistās tikai ar kaut kādiem melniem sexshopu izstrādājumiem Turklāt te 66 EUR maksā ar norādi, ka dabīgais, lai gan Manā mazajā rakstīts, ka dabīgā lateksa matrači maksā ap 250 Ls.

Kokoss tiek cildināts tepat cālī, bet kopā ar griķu sēnalām, par kurām gan te nekas nav dzirdēts (neesmu Latvijā, cik jau no linkiem saprotams).

Gaidu Jūsu domas!

IceCream
man arī šis jautājums ļoti interesē!

nesaki ko man darīt, neteikšu Tev kur jāiet :D

Nopirku tikai kokosu, bez atsperēm, tas latekss man izskatījās pārāk mīksts.

Mēs savulaik pasūtījām - vienā pusē kokoss otrā latekss. ir labs.

IceCream
Man bērnam ir bijis gan kokosa, gan lateksa. Man personīgi labāk patika lateksa.

Latekss varētu būt par mīkstu.

Ievice
Latekss varētu būt par mīkstu.

Savukārt kokosa- par cietu Man jaunkundze( ja nemaldos ap 2 gadu vecumu) tā arī pateica, ka viņas gultiņa esot tikpat cieta kā grīda un viņai " spiežot" muguru Kopš nomainījām uz lateksa - sūdzības no princese puses nav bijušas

P.S. Mazajai " bēbju" gultiņai mums bija gan lateksa, gan kokosa matracis( jo bija divas gultiņas). Un kaut kā subjektīvi man pašai šķita, ka tas lateksa ir labāks

mums ir slaņos - kokoss. lateks, kokoss latekss....

pieci mirkļi, četri glāsti, trīs vārdi, divi skūpsti....

Latekss ir mīksts materiāls, kas var veido mugurkaula deformācijas mazam bērnam, kad viss vēl tikai veidojas.

Labāk ņemt kokosa, ja liekas, ka kokoss ir par cietu, tad slāņos veidotu, kas gana stingrs un ar mīkstumiņu.

RunaaKaijas

Ar visu to, ka kokosa matrači man patīk, varēja jau Kārlis tik acīmredzami nespamot. Visas matraču tēmas no arhīvu dzīlēm izvilcis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18125365