Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

fiziskas personas maksātnespēja

riko

Taalo

Man ir jautājums: Iesniedzu tiesā prasību par saistību dzēšanas plāna apstiprināšanu. Cik ilgā laikā saņemšu atbildi un Kā saņemšu atbildi (e-pastā, jāskatās manas tiesas.lv vai kur). Un, ja plānu apstiprina, kā rīkoties tālāk - sūtīt visiem kreditoriem plānu vēlreiz? Tas jādara man pašai vai administratoram? Un maksāt jāsāk uzreiz no nākamās alga vai kā? Biš esmu apjukumā...

Taalo
Lēmumu saņemsiet uz deklarēto adresi, kā arī būs redzams www.tiesas.lv. Jāsāk maksāt tā, kā Saistību dzēšanas plānā ir uzrādīts. Sazinieties ar savu administratoru un vienojaties no kura mēneša Jums pašam/pašai ir jāmaksā kreditoriem. Saistību dzēšanas plāna laikā Jūs pats/pati nepieciešamo summu pārskaitiet katram kreditoram saskaņā ar apstiprināto Saistību dzēšanas plānu.

Sweetmamy

Taifuns
Tas jau nesanāk kā kredīts...kamēr nenomaksasi,tikmēr nekas uz priekšu neies. Godīgi...mēs maksātnespeju kārtot pie Oto sākam 2017gada vidū. Līgumu parakstijam,iedeva maksāšanas grafiku. Diemžēl dzīvē notika pamatīgas pārmaiņas un samaksāt sanāca tikai 2018gada beigas(astites),2019gada sākuma tikai iesniedzām pirmo pieteikumu(kā ģimenes) protams likums bija mainījies un tas atkrita,pēc tam uzreiz iesniedzām man...šogad otrajā pusē jau tika dzestas manas saistības. Oto sazinājās nesen un atgadinaja kā viram vajag iesniegt maksātnespēju...protams viņam ir jāsamaksā valsts kase vajadzīgo summu...bet viņam nekas nebūs jāmaksā,jo mēs jau samaksājām par abiem. Tāpēc teikšu,ka viņam uzticos. Ne katram izdodas iekrāt tādu lielu summu..bet atlicināt kaut kādu daļu no pašreizējiem ienākumiem ir daudz vieglāk,it īpaši ja uzreiz tiek pārskaitīti. Es nemāku krāt...un domāju daudzi ir tādi.

Dana86

Kaut ko uzzinaji par Oto Bezbaili?

Internetā ne visai atsauksmes par viņu..

Lūdzu kāds uzrakstiet, kur pēc jūsu pieredzes var vērsties, kārtot maksātnespēju, un ar kādu naudas summu rēķināties tieši juristam vajadzēs samaksāt ?

Paldies iepriekš.. Kas atbildēs..

Taalo

Man izmaksāja 550 eiro jurists lidz šim brīdim ( pasludināts saistību dzēšanas process). Vel jārēķinas ar izmaksām priekš dažādām izziņām.

Taalo
Tas ir diezgan dārgi.

550 izklausās diezgan daudz, bija cerības, ka tik daudz nevajadzēs, jo man jau sakrāt tās divas min.algas ir diezgan problemātiski, neviens radinieks negrib aizdot, bet reāli tas nav iespējams, ja sākušies ieturējumi...

Bet ok, pieņemsim, man ir visa vajadzīgā summa, varbūt varu palūgt kādu uzrakstīt te, kur jūs kārtojam, pie kura jurista, vai esat apmierināti... Ar kaut ko jāsāk steidzami..

kujuu
Tā kā privātpersonu maksātnespējas procesam nepieciešamo dokumentu sagatavošana man nav maizes darbs, tad varu atļauties dokumentus sagatavot "pa lēto". Ja ir jautājumi, rakstiet fiz.maksatnespeja@inbox.lv.

Taalo

Sveiciens!

Man jautājums zinošajiem- man ir pasludināts maksātnespējas process, saistību dzēšanas plāns apstiprināts tiesā, jau veicu maksājumus kreditoriem, tātad rit saistību dzēšanas procedūra. Šodien man zvana no parādu piedziņas kantora un saka " jums tāds un tāds parāds tam un tam". Es saku, ka man ir pasludināts maksātnespējas process un viņiem bija iespēja pieteikties likumā noteiktajos termiņos, ko viņi acīmredzot nav izdarījuši. Viņa man mēģināja ieskaidrot, ka kreditors joprojām var pieteikties visa procesa laikā un ka man būšot jāmaina tiesas apstiprinātais plāns!!!! Vai tā ir taisnība??? Cik sapratu, ka tad, kad tiesa jau plānu apstiprinājusi, tad kreditori, kas nav pieteikušies, savas tiesības zaudē.

Dudy

Taalo

Nē, viņai nav taisnība. Kreditoriem savi prasījumi bija jāpiesaka 6 mēnešu laikā, bet ne vēlāk kā līdz dienai, kad sastādīts kreditoru prasījumu apmierināšanas plāns. Ja jums jau ir saistību dzēšanas procedūra, tad viņi šo termiņu ir nokavējuši un zaudējuši prasījuma tiesības pret jums.

The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18126996