Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

fiziskas personas maksātnespēja

riko

Taalo

Dudy

Paldies!

Sveiki.vai varat ieteikt vai var saistīties ar maksātnespējas kanyoriem kas piedāvā sadalīt maksājumus un izdarīt visu.

Piem.

Maksātnespēja24

Lk likumi

Un citi

Jo uzreiz tadas naudas nau,bet gribas ko iekustināt jau

Sweetmamy

schera2 atrodi Oto Bezbaili,ja nekļūdos vins ir vienīgais kas atļauj sadalīt atsevišķos maksājumos. Vienigi procesu uzsākt vares tikai tad kad viss būs samaksāts.

Mana pieredze,godīgs un pretimnākošs

Sweetmamy
Ka jau iepriekš rakstīju, tas ir paša maksātāja risks.

Ja ir vēlēšanās, tad arī es varu piedāvāt sadalīt maksājumus.

Mans E-pasts: fiz.maksatnespeja@inbox.lv

Sveiki, pēc nedēļas būs tiesa par parāda piespiedu atgūšanu. tas cik saprotu nozime to ka tiks blokets konts. Kadas iespejas ir izvairities no ta? cik ilga laika pec tiesas sprieduma bloke kontus un vai ir iespeja sarunat kko ar ZTI par maksajum summu?

gogi88
Kā jums norisinājās tiesa un kā ar kontiem palika?

schera2

Tiesa rakstveida procesā, lēmumu vēl neesmu saņēmis, ar kontiem pagaidām vis ok.

Kāpostgalva

gogi88

Kontu uzreiz neviens nebloķē. Vispirms tiek dots laiks sprieduma labprātīgai izpildei.Kā arī, vari rakstīt lūgumu tiesai, lai ļauj maksāt pa daļām, protams, lūgumā jābūt pamatojumam, kāpēc nevari uzreiz samaksāt, bet pa daļām varēsi. Un, protams, tad tie maksājumi arī jāveic. Pie tāda scenārija lieta nemaz nenonāks līdz tiesu izpildītājam,un kontus neviens nebloķēs.

Papildināts 24.03.2021 23:53:

Ar spriedumu, visticamāk, jau vari iepazīties ielogojoties šeit https://manas.tiesas.lv/eTiesas/

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18126996