Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zviedrijas letini:)

Azizakam

Azizakam

Kaa buutu, ja arii mees savaaktos? Sheit dziivoju jau 4 gadus,buutu feini ja arii mees vareetu izveidot savu plaapu grupu

Es te 3,5 gadus. Kurā pilsētā Tu esi, Azizakam? Es Upsalā.

Draugos ir grupa Zviedrijas letiņiem. Laipni lūgtas pievienoties! Es pati no Stokholmas.

Azizakam

cinnamon
Es no Stockholmas, te jau 4 gadi buus. Uppsalaa esmu bijusi tikai vienu reizi, feini noteikti tur dziivoties.

Deltron
Es tajaa grupaa esmu, izdomaaju, ka buutu feini arii te.

Deltron

es arī esmu visādās grupās draugos. Nav ne vainas vēl vienai grupai

Azizakam
Deltron

Kā Jums iet ar valodu? Vai jau brīvi runājat?

Azizakam

cinnamon
Es jau pavisam briivi runaaju, gadus 2.5 vieniigais man tas akcents uz somu valodu Visi zviedri man prasa, vai es no Somijas

Kaa Tev ar valodu?

Es nemaz SFI nemaaciijos, kad paarvaacos uz Zviedriju, man bija valoda, tikai pamatiigi ieruuseejusi, gaaju uz SFI, bet tie mani suutiija uz komux, komvuxaa noliku exaamenu, pateica, ka viss ir labi, tikai rakstiishana jaapatreneejas, un tad lai naaku atpakal, visu esmu uztreneejusi, pat rakstiit, tikai nav bijis laiks atkal aiziet un nolikt eksaamenu, visu laiku straadaaju, tagad kad esmu tip bezdarbniekos, taa nemaz nedriikst maaciities, ja gribaas naudinas

Versijas dažādas dzirdētas par manu akcentu, tai skaitā, ka esmu no Somijas. Ir bijusi versija par Islandi un Nīderlandi arīdzan

Es jau gan mācos valodu skolā. Tagad sākšu Komvux A līmeni. Man vēl joprojām ar to runāšanu kā pa celmiem. Rakstu gan daudz labāk tagad. Trūkst prakses (mājās runājam latviešu un angļu valodās); zini kā ir ar draudzēšanos ar zviedriem...tur gadi paiet, kamēr iedraudzējas

Vai jau Latvijā iemācījies valodu (varbūt LKA?)

Azizakam

Ooo baigais malacis esi, ka jau Komvuxam keerusies klaat. Nu jaa papiirs noderees, it iipashi, ja gribees ko taalaak maaciities.

Man sheit radi visu muuzhu dziivo, taapeec ir bijis visu laiku sakars ar Zviedriju, tik kaut kaa peedeejos 4 gadus pirms paarvaakshanaas uz shejieni pat ar viniem runaaju angliski. Taa vispaar iemaaciijos, kad maza veel biju, shie man deva tip lapas ar bildeem un vaardiem, ko tas noziimee, un tad jau uzmaniigi klausiijos ko shie runaa, ja nezinaaju, prasiiju, ko tas noziimee, un iemaaciijos, rakstiit iemaaciijos darbaa. Cik saprotu Tu pa maaju dziivojies? Tip nestraadaa? Ja taa, tad ir gruutaak bik, kad nav prakses, bet ja keeriens uz valodaam ir, tad jau aizies aatri

Azizakam
ir man mazs, mazs darbiņš; nesen parādījās (bet tas nav saistīts ar zviedru valodas lietošanu) - un tikai reizi nedēļā. Savādāk - jā; mācos valodu un esmu mājsaimniece (man ir 2 bērni). Tev arī bērni ir?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127338