Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zviedrijas letini:)

Azizakam

Azizakam

uuu feini. Mees ar viiru tik appreceejaamies pagaajushajaa gadaa, domaajaam saakumaa pacelot mazliet, nokaartot ar darbu visu, un tad jau domaat. Un tagad ir pienaacis laiks, kad tik saaksim domaat.Jau 30 tuvojos, taa kaa laiks

Tu raksiiji, ka maajaas runaajat arii anglu valodaa, Tev viirs zviedrs?

Mees tikai pagaidaam runaajam zviedru valodaa, bet kad buus beerni, tad jau arii buus latvieshu valodaa.

Azizakam

gandrīz vai jāpārslēdzas uz privāto saraksti Skaties vēstulīti no manis cāļa pastkastē

Papildināts 02.06.2011 00:31:

Starp citu, sākas garās valsts brīvdienas mums, vai ne? Kādi plāni? Ko darīsiet?

Azizakam

Atbildeju

Ja, shodien ir sarkanaa diena, riit tip skaitaas laikam kaa parasti, un tad jau sestdiena, sveetdiena un primdiena.

Man iipashi nekaadu plaanu nav, jo viirs buus tikai briivs riitdien un sestdien, sveetdien un pirmdien vinsh straadaas, vinsh straadaa COOP, tur ar taam sarkanajaam dienaam ir, ka ir iespeeja straadaar, darbs saistiits ar logistiku, tad nu vinsh straadaas. Buushu viena maajaas tajaas dienaas. Es ceru, ka mees ko sadomaasim vismaz uz riitdienu un sestdienu. Pagaajushajaas briivdienaas aizshaavaam uz Norveegiju Nieka 6h brauciens. Pastaigaajaamies un braucaam atpakal. Ko juus plaanojat?

Es ar no Zviedrijas, parcelamies pirms 3 menesiem, nu pamazam esam iekartojusies, drusku apjega par sistemu seit ari paradas, valodu gan ne bum, bum. Bet to gan jau paspesu. Pagaidam iespads par sejieni labs. Man patik. Gaiss atgadina Latviju.

Azizakam

mēs vakar bijām BBQ ballītē; bez bērniem (kas bija tīri jauki pārmaiņas pēc ). Savādāk nekādu dižo plānu nav. Drīz jau braucam vasaras brīvdienās uz LV, tā kā ir ko gaidīt

lindilein

Izklausās, ka Tev pozitīvi sākuma iespaidi. Man pirmais pusotrs gads tomēr bija ļoti grūts tieši emocionāli - pierast pie visām pārmaiņām vidē un vispār manā dzīvē personīgi

cinnamon
Nu es parvarcos jau 3 reizi uz jaunu valsti, esmu pieradusi. Man tiesi loti interesants liekas viss sis process- jauma valsts, sistema, cilveki.

Vakar nopirkam biletes uz LV. Ka man patik vasaras brivlaiks Zviedrija, beidzot varu svinet Ligo svetkus Latvija.

jā, tad varētu būt savādāk, ja dzīvots iepriekš citur. Vai Tu, lindilein, Zviedrijā studē?

Azizakam

cinnamon
Es arii gribu braukt uz LV briivdienaas, bet man gribaas, lai viirs brauktu ar mani, vinjam, jaastraadaa tajaa laikaa, naaksies gaidiit, kad vinjam buus atvalinaajums juulijaa, un tad jau vareesim kaut kur kopaa aizbraukt, kaa pagaajushajaa gadaa

lindilein
Sveiciens pulcinaa, kuraa Zviedrijas pusee dziivojies?

cinnamon

Vai Tu, lindilein, Zviedrijā studē?

No septembra saksu.

Azizakam

Sveiciens pulcinaa, kuraa Zviedrijas pusee dziivojies

Esmu Skåne, netalu no Malmö

lindilein

diez, vai Tev "draud" Skåne akcents zviedru valodā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127338