Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zviedrijas letini:)

Azizakam

piesakos pulciņā uz īsu brīdi, es šeit tikai uz pusgadu komandējumā.

Bet jau tā noilgojusies pēc Latvijas

esmu Stokholmā, ar Gēteborgu palīdzēt nevarēšu.

Mana īsā pieredze rāda, ka ar angļu valodu, vismaz Stokholmā, var tikt galā lieliski. Tikai to personas nr. vajag pat bibliotēkā pierakstoties Nu neko, iztikšu bez bibliotēkas. Man šķiet, es jau sapņoju angliski - darba visa diena angliski, vakarā TV angliski, pat grāmatas angliski. Neesmu mācījusies zviedru valodu, man nav bijis nodoms te strādāt vai palikt, bet lasot man tā šķiet viegla. Kad klausos - tad gan tās intonācijas padara vārdus neatpazīstamus. Bet kopumā iespaids, ka valoda nevarētu būt grūta, tiešām ļoti daudzi vārdi līdzīgi vācu valodai.

Labdien, lasiiju info par personnummer iegusanu, apdrosinasana vajadziiga, vai tas ir vieniigais vai nepieciesams arii finansu nodrosinaajums ? Jau ieprieks paldies par atbildi

Sveiki letini!

Dzivoju seit jau 2 gadus, ta ari nav sanacis atrast kadus latviesu draugus. Nolemu, lai nesajuktu prata un padaritu to dzivi seit kaut nedaudz piepilditaku , t.i. nejustos tik vientuli, padot zinu sai foruma. Varbut kada no jums dzivo mana apkaime, kura jutas lidzigi. Esmu Huddinge, jeb precizak Skogas. Loti ceru, ka kads patikams, gaiss un saprotoss cilvecins atradisies, kurs velas satikties, paplapat, padalities pieredze par dzivi seit un tamlidzigi..varbut ari Tev ir berni, varam tikties kopa ar visiem berniem un jauki pavadit laiku..

Uz doto bridi nestradaju, gaidu kad jaunakajai pindzelitei bus gadins un tad saksu atgriezties pie darbiem un tamlidzigi.

Nu ko, gaidisu kadu zinu!

Pagaidam!

Sveiki ES arī dodos uz Zviedriju un man ir bērniņš divi ar pus gadiņi. Labprāt iepazītu jaunus draugus ar ko kopā pavadīt laiku ,lai man un mazajam nav garlaicīgi kamēr vīriņš strādā

Papildināts 19.08.2015 19:03:

Dzīvosu pilsēta sodertale cik zinu nav tālu no Stokholmas

Dzīvoju Linčopingā 4 gadus, ja nu kāda arī šeit vai atbrauc, labprāt sadraudzētos!

Punkts

Paklau, kā jums ar bēgļiem? Te Vācija piedzīta pilna ar bēgļiem un cik es lasu, daudzi dodas tālāk uz Zviedriju. Avīzēs kaut ko raksta?

Kaworu

Avīzēs, ziņās, pa radio par bēgļiem informācija ir katru dienu - man jau, ja godīgi, apnicis lasīt, ka tur ir tādi un tādi bēgļi, kā viņi grib iet uz Zviedriju, ko viņi dara tādā un tādā pilsētā utt. - informācijas vienkārši ir pārāk daudz. Jau sen apnicis.

halina

Sveiki visiem! pēc 3 gadu gaidīšanas , esam beidzot kopā visa ģimene. Zviedrijā.
Labprāt sazinātos ar kādu vēl swe dzīvojošu, vai lai tikai virtuāli papļāpātu, vai iespējams sadraudzetos klātienē. Mūsu mājas ir Haninge!
Mums 8 gādīgs dēls un 3 gadīga meitiņa!

Lieliska diena, lai dzīvotu!

Hei, hei! Sveiciens visiem tautieshiem!
Varbuut kaads man var pateikt, braucot uz Zviedriju vai ir jaapaartulko beerna dzimshanas aplieciiba uz Zviedru valodu?
Un vispaar kaadi dokumenti nepiecieshami liidzi man un beernam, protams, pases, dzimsanas aplieciiba. Bet kas vel?
Liels paldies jau ieprieksh!

Azizakam

halina
Sveika, mees arii no Haninges (Vega) mums meitinas vienaa vecumaa, manai arii 3.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127338