Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zviedrijas letini:)

Azizakam

Tinkerbella

Sveikas!

Es ari kādu laiku jau pa Zvedriju, bet pašlaik esmu Stockholmā, bet velk man tomēr uz mazāku pilsētu Tad nu varbūt kāda kas ir ārpus Stockholmas pastāstītu plusus un mīnusus un kā ar darbiņiem un tāda garā, un mos pati/s ir dzivojies pa Stockholmu pirms tam?!

Paldies jau iepriekš

Sveiki! Tulit parcelsimies uz Stokholmu vira darba del. Viss man sobrid jauns un nezinams. Galvenais-vai ir maziem berniem Lv Skoliņas katru dienu..un sakumskola? To, ka ir sestdienas skola, jau lasiju. Vel nezinam majvietas rajonu...vienkarsi saku meklet kontaktus. Ir meitinjas 2 un 6 g.v.

Kā ir Zviedrījā salīdzinot ar Norvēģiju? Kādas atšķirības dzīvošanas ziņā? Kāpēc izvēlējāties Zviedriju nevis Norvēģīju?

Labdien!

Es arī dzīvoju Zviedrijā, netālu no Karlstad.

sveiki.esmu jaunina.civilvirs strada siet norcopinga jau vairak ka pus gadu.driz taisamies galigi parvakties lidz ko vins dabus tos oficalos 4cip junija menesi.sakuet ludzu preceties ir obligati?un kas nepieciesams lai pieregistretu bernus,mazakam ir 7men.lielakam 4.5gadini.vai ir kads no norcopingas lai nebutu garlaicigi kamer virins strada?ieprieksh paldies

Papildināts 08.04.2016 15:10:

kads ir no nordcopingas?

Sveiki.

vai šī grupa ir vel aktuāla?

Papildināts 26.12.2018 15:03:

Sveiki.

vai šī grupa ir vel aktuāla?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127338