Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fotoepilators

Still

Varbuut kaadai no jums ir shis te briinums http://www.btu.lv/remington/ilight Remington I-light fotoepilators. Es nopirku pagaajusho nedeelj, sestdien "noepileejos" un tagad gaidu, nevaru sagaidiit, rezultaatus. Un vai vinji buus? Un kaa buus. Padalieties pieredzee..

Still
Man ir. Esmu jau paspējusi 3 reizes to procedūru veikt, matiņi mazliet vēl ataug, bet ļoti plāni, gandrīz nemanāmi gaiši (līdz šim bija ļoti tumši). Pamanāms rezultāts bijau jau pēc pirmās reizes!

esmu ļoti apmierināta!

vakar tieši veicu pēdējo procedūru un ļoti gaidu rezultātu! ceru, ka nu visu vasaru būšu gluda

Cik taads maksaa?

269 Ls.

Kur jūs viņu pirkāt????????

amama
Elkor

Murce
Un kad tev vinji saaka krist laukaa? Instrukcijaa teikts, ka peec nedeeljas. Man, piemeeram, uz kaajaam un padusees shiis piecas dienas matinji aug kaa augushi... Nomierini mani un pasaki ,ka izkritiis kaa peec burvju maajiena, jo tagad es neredzu NEKAADUS rezultaatus.

Mani interesētu šāds aparāts, ja vien būtu droša, ka tas būs efektīvs. Līdzšinējā pieredze liek domāt, ka maniem matiņiem absolūti nekas netraucē.

Still
sāka izkrist pēc apm 10-12 dienām. nākamie, kas atauga bija krietni plānāki, pavisam gaiši un retāki.

man pec fotoepilacijas matini parasti sak krist lauka tikai sakot ar kadu 10.dienu un visi ir izkritushi tikai pec 14-18 dienam. bet man smalki un pagaishi tie mati.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127461