Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fotoepilators

Still

Nu un ko man dariit, shodien jaaiet uz baseinu, bet kaajas un paduses spalvainas?! Es varu vienkaarshi noskuut? Tas nekaitees procesam?? Instrukcijaa nekas nav teikts par shaadu lietu paveersienu.

Astoņmizu zobgrauzis

Cik ilgi sanāk apstrādāt, piemēram, kājas?

Vai tas der arī tādai ādai, kas epilatorus un vaksācijas nepanes? Man ir gaiša āda un tumši matiņi (precīzāk apzīmējums būtu tumši rugāji ). baidos, ka nopirkšu un izrādīsies, ka neder... uz salona procedūru gan neiešu, šausmīgi dārgi.

Nu un ko man dariit, shodien jaaiet uz baseinu, bet kaajas un paduses spalvainas?!
a kāpēc nevar ar to aparātu apstrādāt?

Standing on a bridge, watch the water passing under me
It must've been much harder when there was no bridge just water
Now the world is small, remember how it used to be
With mountains and oceans and winters and rivers and stars ((c) DMB)

Still
labak ar tadu ka trimmeriti nodzit - ~ 1-2 mm garus matinus atstat. neesmu parliecinata, bet manuprat skut nevajag, jo dala matinu jau vairs neaug pec fotoepilacijas, bet ja vini nebus virs adas, matiniem bus grutak izkrist ara.

Varbūt kādai ir pieredze ar fotoepilatoru, ja ir gaiša āda un tumši matiņi (precīzāk apzīmējums būtu tumši rugāji) un standarta vaksācijas/epilācijas matiņiem tikai rada vēl lielāku ataugšanas sparu?

Astoņmizu zobgrauzis

Still
instrukcijā 9. lapā teikts:

Neveiciet depilāciju (vaksāciju, izplūkšanu, intensīvos krēmus u.c.) apstrādes laikā. Ir atļauta skūšana,
ja to neveicat pirmo 24 stundu laikā pēc katras apstrādes.

Still
Pastāsti lūdzu cik maksā šim aparātam lapas maiņa? Cik ilgi darbojas viena lampa?

Astoņmizu zobgrauzis

Visaa garumaa viena kaaja apmeeram 15 min, jo vispaar nesaap, juuti tikai siltumu no gaismas zibshnja.

irciks

Peerkot epilaatoru kopllektaa naak 3 lampas. Vienai lampai 1500 zibshnju,lai apstraadaatu pilnu kaaju vajag ap 120 (nu es taa apmeeram saskaitiiju) Taa ka kaadam laikam pietiks. Jaunas lapas pikshu ebay, tur cena ir apmeeram, 20£. Lampu nomainiit paaris sekunzhu darbs.

Papildināts 28.05.2011 20:13:

Leviii

Es savus matinjus arii driizaak uzskatu par tumshiem rugaajiem. Man pieriebaas muuzhiigaa ciinja, jo skujot, jau naakamaajaa dienaa reaala burkaanu riive, epileeties riktiigi saap un matinji ieaug un taapat peec nedeeljas-pusotras jaaiziet saapju process atkal. Bikini un padushu epilaacija vispaar ir nereaalas process, jo saap taa, ka samanja jaazaudee, taa ka NI-NI!

paskatijos elkor majas lapā - tur 3 papildus lampas pa 17ls

man ar doma sho nopirkt, bet pirms tam jāuzraksta sūdzība par savu lāzerierīci....

ir kaut kādas atsaukmes arī par Philips Lumea?

Kādai ir šis Boots Smooth Skin IPL?

Man vajag tādu, lai varētu piebeigt tos nelaimīgos uz sejas! Man šķiet šito Remingtonu nevarēja uz sejas lietot, tā ir vai es kļūdos?

Astoņmizu zobgrauzis

Viktorija
šo Remington rakstīts instrukcijā, ka nevar uz sejas, jā.

noskatīju, ka šis Remington arī Euronics ir, 269 ls laikam. Netieku vaļā no domas, ka man derētu...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127461