Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fotoepilators

Still

Ar kājām tā kā būtu skaidrs, bet cik efektīvs tas Remingtons ir padušu un bikini zonas apsrādē?

miracle

bet pirms tam jāuzraksta sūdzība par savu lāzerierīci....

Vai tu nevareetu par sho uzrakstiit siikaak? Es arii tikko vienu iegaadaajos un rodas shaubas, vai taa buus laba... (Rio Scanning laser 60)...

Meitenes, par RIO ir vispar briesmiigas atsauksmes, tochna NEpeerciet !

Ja kāda saprot vāciski, tad te var palasīties atsauksmes pie produkta un cena arī draudzīgāka kā LV.

http://www.amazon.de/Remington-IPL5000-i-Light-Haarentfernungssystem-Lichtbasis/dp/B002C1AYEC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=drugstore&qid=1306788145&sr=8-1

sofffija

... (Rio Scanning laser 60)...
Tieši par ŠO ierīci arī rakstīšu!!! pusgads pakāsts veltīgi - labi ka to sapratu uz padusēm, kājām man pietika pacietības 2 reizes to zidarīt. Vienu brīdi gan likās ka pazuda, bet tie bija reāli maldi - droši ka biju notrāpījusi kaut kādā mēness fāzē

Astoņmizu zobgrauzis

reku visi 3 brīnumi salīdzināti
izklausās, ka tie Boots aparāti labākie. Gaismas impulsa stiprums tiem tur uzrādīts vislielākais. Vispār jau diezgan grūti atrast tieši tehniskos rādītājus, lai salīdzinātu, gribas man saprast līdz galam, mārketinga tekstiņiem neticu.

Un es arī neticu, ka matiņus var iznīcināt uz visiem laikiem. Agri vai vēlu tie augs atkal, vienīgi ja iespējams to mazināt, turklāt nesāpīgi, bez ieaugušiem matiņiem un uz ilgāku laiku.

Standing on a bridge, watch the water passing under me
It must've been much harder when there was no bridge just water
Now the world is small, remember how it used to be
With mountains and oceans and winters and rivers and stars ((c) DMB)

miracle
un tu saki, vispaar nekaada efekta?????? Un kaa tu rakstiisi suudziibu? Kur tu iegaadaajies? Cik biezhi tu to pielietoji? Es patiesiibaa sho iegaadaajos tikai prieksh sejas (augshluupas un zoda). Nu gan tu mani apbeedinaaji. Pat nezinaashu, kaa lai viiram pasaka.....

sofffija
efekta nekāda...diemžēl

es jau kad pirku uzprasīju vai gadienā, ja neiedarbosies, varu rakstītt sūdzību un nest preci atpakaļ. Man teica, ka - jā. Es pirku Stokmanā, pagāšgada rudens trakajās dienās. Nu paduses es apstrādāju 8 reizes ar tiem intervāliem kas instrukcijā rakstīts - kārtīgi, vienu brīdi likās, ka ir mazāk - bet vispārīgi, viss ir pa vecam un ja pat ne vairāk, katrā ziņā paduses spalvas aug griezdamās un pat pat šķiet, ka aug vēl ātrāk kā kādreiz....

miracle
kaadaa tev aada/mati? Es suutiiju no ebay...

Bet nu jaapameegjina buus, kaadai tak rezultaats ir bijis, ja taa logjiski padomaa......

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127461