Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fotoepilators

Still

sofffija
dabiskā krāsa - brūni un gaiša āda, reti kad iesauļojas.... it kā ideālie parametri šim aparātam, es pirku kaut kādas eiforijas ietekmē - tik tad kad biju nopirkusi sāku lasīt atsauksmes, kuras bija drausmīgas, īstenībā par Remington toreiz ar nekas labs nebija rakstīts - bet moška tas bija cits aparāts...

es tik te domāju par Remington ilgdarbību - es te parēķināju, ka man vienai kājai līdz celim ir aptuveni - 1080kvadrāt cm ,apstrādes laukums 2cmkv - tad jau sanāk ka vienai kājai vajag 540 zibšņus, kas nozīmē ka viena lampa tik uz 3 reizēm...vienai kājai....

miracle
Tad tev ir garas kaajas Es kad epileeju un skaitiiju man sanaaca ap 150 zibshnjiem varbuut drusku vairaak ,jo paaris reizes bishki nojuka.

Nu un kopsumaa es teikshu taa ir pagaajushas 10 dienas, un matinji dalja ir izkritushi (uz kaajaam) bet ar teikshu godiigi, ka neko veel nemaaku teikt + piektdien veel skuvu kaajas. Padusees ir taa, ka vietaam tochna visi ir izkritushi pilniibaa.

Nezinu tagad ko dariit, riit briivdiena, moshka noepileeties veelreiz??/

Still
nu es rekjinaju pēc trapeces formulas, par pamatu ņemot, ka resnākajā vietā kāja ir 36 cm, virs potītes 24cm, un no potītes līdz zem celim ir arī ap 36 cm - nu tā sanāca, neticu ka tev uz kājas ir 3 reiz mazāk ādas platības par mani

tā - es arī nopirku to Remingtonu - tikai un vienīgi tāpēc, ka Elkorā Krasta ielā visai tehnikai bija 20% atlaide - tātad par 215 ls sanāca tas aparāts,.... tagad tik ceru ka neesmu nopirkusi kār'tejo dārgo s---, bet nu cerība mirst pēdējā

miracle
Nu jau izmeeginaaji? Degu nepacietiibaa dzirdeet tavas domas!

Still
sāpīgāk kā biju iedomājusies, bet moska, ja sāp - tad būs arī efekts klau - a tev viņam arī tā skaņa - kā fēnam no sērijas? nu ka viņš sevi tur dzesē. Bet nu tā jau fiksi salīdzinot ar lāzeri - čik čik un kāja gatava.

jaa vinsh taa ventileejas. Kad viss displejs saak mirgot, tas noziimee, ka vinsh ir paarkarsis (nu domaaju, ka spuldze riktiigi uzkarst) tad kad beidz mirgot var turpinaat procesu.

Tev saapeeja???? Man pirmajaa reizee, bija max siltuma sajuuta, nu un treshtdien atkaartoju proceduuru, tad bija vairaak sajuutu, nu Bet nekaadi nevareetu taas raksturot kaa saapiigas vai nepatiikamas.

Pirmoreiz tikai raustiijos pie katra zibshnja tagad jau pieradu

Papildināts 03.06.2011 14:21:

Ak, jaa instrukcijaa rakstiits nelietot uz sejas bet es pameeginaaju uz "uusaam" nu un zini ko neaug. Nav jau taa ka biju uusaina kaa muzhiks, bet dazhi matinji bija (man ir izteikta nepatika pret jebkaadu apmatojumu, kursh ir nevietaa) tagad es esmu FREEE !

Still
bet tu jau sāc saskatīt rezultātu?

Nu manas izjūtas es tomēr attiecinātu pie vārda sāpīgi, it sevišķi bikini zonā, un kāja man ar tagad sūrst...liku uz 4 līmeni.

p.s. it kā šitam aparātam ir labākas atsauksmes kā viņa priekštecim, bet vot jāseko līdz lai nepārkarst, Un jā - biju iedomājusies, ka 3 lampas maksā tos 17ls - bet tā ir tikai 1.

Eh, interesanti izklausās tas viss, bet negribās izmest tādu naudu, nezinot, vai vispār būs efekts..

Tagad jau redzu rezultaatu, protams veel nav ne tuvu ideaali, bet tagad man ir 100% ticiiba, ka viss buus kaa vajag. Pirmo nedeelju naktiis guleet nevareeju un katru miilju briidi peetiiju vai matinji kriit laukaa. Nu bet pirmie rezultaati (pamanaamie) peec 8-10 dienaam.

Runaajot par lapaam, vaacijas ebay ir 4 lampas 79,- EUR http://cgi.ebay.de/4-Stk-Lichteinheit-Remington-IPL-5000-i-Light-Paket-/220783087425?pt=Haarentfernungsger%C3%A4te&hash=item3367b28f41

Domaaju tur arii pirkt. Tas ir apmeeram 14,- LS par lampu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127461