Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fotoepilators

Still

Kukazhaa

man ir philips lumea advanced.. nepateikshu uz sitiena kursh modelis. Pirku no philipsa pa taisno. neriskeeju caur amazonu kaut ko pasuutiit no kjiinas

nu.. peec nepilni divi meneshi... ir labaak. Gan uz kaajaam, gan paduseem jo sevishkji, bikini ar. Ok, man nav maz to spalvu, tumshas un aatraudzigas. Man domaat, ka tie apreekjini un laika periodi, domaati "normaalai, videejai" spavainiibai. Kam vairaak, biezaakas, resnaakas, ilgst tas process ilgaak. saakumaa gaaju paari 1x nedeeljaa, tagad 1x divaas nedeeljaas. jaa ataug, bet nav vairs traki, smalkaakas, retaakas, vietaam tukshi plekji. nesaapiigs process piedevaam. Skuut ieveerojami mazaak ko. aaada gludaaka.

p.s. ne saliidzinaat ar visiem epilatoriem, vakseeshanos utt. efekta zinjaa vismaz. Un saapju nekaadu, nekas neieaug.

Banija

vakar pabeidzu to kursu - 2x mēnesī (8tā reize) - tagad tikai pēc mēneša

kājas - palikuši +-10%, ja ne mazāk, ataug ārkārtīgi lēni un smalki - dažās vietās pa 3 -5 mateļi (varbūt izlaidu netīšām)

bkini - arī ir ok - ļoti reti vairs kur ir

taču jā - paduses - tikai 2ās vietās ir tukši laukumi - turklāt pagaišreiz pārgāju 2x. tagad domāju - turpināšu paduēs ik pec 2 nedēļām enīvei, kad būs redzamas riktīgi tas izmaiņas

par kājām - biedē tas viens mēnesis nekā nedarīšanas - a ja nu ataug?

kaut gan biju izbraukusi uz nedēļu - ta arī kājas nenoskuvu - nebija pamanāms nekas

"Pirmā roka, kas var mani izraut no grāvja, ir tikai manis pašas."

Kukazhaa

biedē tas viens mēnesis nekā nedarīšanas - a ja nu ataug?
peec vajadziibas. ja redzi ka ataug, tad epileetu paari. man tagad liekas kaadi knapi 50% palikushi. bet saliidzinot ar to kaa bija, juutos daudz labaak. Galvenais ka taa skuushana arii ieveerojami retaak. Un matinji ieveerojami smalkaaki, retaaki un mazaak. Peec normaalas epilaacijas, nekad tik labi nav bijis.

Mana atskaite:

Teorētiksi būtu jābūt pēc 8x, (1x nedēļā pēc Braun instrukcijas) bet reāli vienu izlaidu.....

Uz kājām ir daudz mazāk matiņi, ataug tikai vietām un lēni.

Bikini - minimāla iedarbība tikai maliņās un pašā augšpusē, pārējais šķiet nav cietis

Paduses - matiņi ir plānāki un retāki, bet joprojām vismaz 80% ir.

Esmu ļoti gaišas ādas un diezgan tumši brūnu matu īpašniece, gaidīju labāku efektu, bet nu jāturpina, tad jau redzēs.

p. s. ātri un vienkārši tas nav, apstrāde paņem nenormāli daudz laiku.

Iespējams efekts sliktāks, jo sāku uz pusvaksētas (pirms kāda laiku, kad jau daļa sāk ataugt) + noskūtas zonas (lai gludi), līdz ar to ne visi matiņi bija vienādā stadijā.

Banija

Es_saule
p. s. ātri un vienkārši tas nav, apstrāde paņem nenormāli daudz laiku.
piekrītu - man tikai apakšstilbs viens gandrīz 20 minūtes sanāk

"Pirmā roka, kas var mani izraut no grāvja, ir tikai manis pašas."

Vai kāda lieto Philips Lumea Advanced SC1998/​00 ? Kādas atsauksmes, ir labs?

Gribu nopirkt. Nezinu, kuru modeli.

Un jūs mani te tagad satriecat, ka nemaz tik veikli neiet.

Vajadzētu tikai bikini un drusku kājas. Ada tumsa, mati tumši.

ko ņemt?

Lizete

lutekle
Philips Lumea ir labi

Lizete
Nu ja, bet tur taču vairāki tie apakš modeli.

Lizete

lutekle
Izskatas, ka LV pieejamais BRI956/00 pagaidam ir vislabakais. Man ir drusku vecaks modelis ari ar 3 uzgaliem. Lietoju jau kadus 2-3 gadus. Loti patik

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127461