Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fotoepilators

Still

Nevaru atrast info, kā ar blakusiedarbību/kontrindikācijām? Vai drīkst lietot, ja ir varikozas vēnas, nosliece uz keratozēm?

karinchiks

Sveikas! Kādi rezultāti? Esmu nobriedusi pirkumam, gribētos svaigākas atsauksmes! Sliecos uz Silk'n

Ļoti, ļoti laimīga!

teite

Man ir Remington. Nu, ja godīgi, esmu vīlusies. Process kāju apstrādei šausmīgi ilgs, man nav tik daudz brīva laika pīkstināties pa tik maziem gabaliņiem. Padusēm un sejai vēl būtu ok. Bet pēc 1 reizes apstrādes vismaz es nejutu nekādu samazinājumu. Kā auga, tā aug. Zinu, ka ar pāris nedēļu starplaiku process jāatkārto, bet tam sariktēties vesels pasākums. Visticamāk, ka izmantošu padusēm un sejai. Kājām turpināšu lietot parasto epilatoru - pāris minūtes un viss tīrs.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

karinchiks

teite
Cik ilgi jau fotoepilējies? Bēdīgi dzirdēt, di*sā darbs un materiāli

Ļoti, ļoti laimīga!

Kukazhaa

Nu man 2,5 gadi ar Philippu. Paduses tiiras, seja tiira un citas vietas ar. Ar kaajaam nolazhoju, bet ja noepileeju un tad ar foto pa virsu, efekts ljoti ilgi un ataug ieveerojami mazaak. Kopumaa ir mazaak un neieaug. Bet jaa... ilgs process.

Bet jaa... peec 1..2 reizeem nekaada sajuuta, ka ir efekts. Peec paaris meeneshi. Pie kam manaam spalvaam 1x 2 nedeeljaas un tas rekomendeetais ritms nedereeja. 1x nedeeljaa saakumaa. Kad reaali ieveeroju ka tieshaam izniikst, tad bik atlaidu grozhus. Peedeejo gadu.. ja godiigi vispaar diezgan reti, reiz paaris nedeeljaas ja atceros ( kaajaam slinkums, praktiski ignoreeju) un tad tas ir driizaak profilaktiski. Nesen i nemaniiju ka vienaa padusee izdiiga 3 ( burtiski njemot) spalvas, kas bij jau vairaakus cm. Gaishas, smalcinjas...

Man tas ir ieguvums, un galvenais peec 1.. 2.. 3 reizes nemest plinti kruumos.

dillemille

Man ir Philips lumea kādu pusotru gadu. Sākumā fotoepilēju apmēram katras 2 nedēļas, tad 3 ned, tad reizi mēnesī. Nu jau varbūt reizi 2 mēnešos, bet arī ne tāpēc, ka vajag, bet drīzāk, lai uzturētu efektu. Ir pagājis vairāk kā gads, rezultāts kājām ļoti labs. Pa kādai retai spalvai ir. Ap padusēm un bikini drusku slinkoju, tur rezultāts sliktāks.

Laika ziņā nav tik traki, prasa kādu stundu . Ieslēdzu fonā kādu seriālu un aiziet.

''Vai nav vienalga, no kā paliek nelabi?"- teica Old Vāverlī, izbērdams konfektes un apēzdams konfekšu turzu.

teite

karinchiks
Nu re, meitenes raksta, ka vajag sākumā reizi 1 vai 2 nedēļās. Man tam kaut kā nesanāk laika. Pirmo reizi reāli ilgi čakarējos, tapwc nākamā reize visu laiku atliekas, jo saprotu, ka konkrētā brīdī tik daudz laika nebūs. Dienā nesanāk, naktī visa māja skan jāmēģina atkal no jauna, vilina jau labs rezultāts. Vismaz padusēs kaur vai.

Papildināts 30.08.2020 06:11:

Kukazhaa
Tā vai tad var? Noepilēt un tad ar foto? Manejam pamācībā, ka pirms foto jānoskuj. Besī pec tam tā asā ataugošā sajūta

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Kukazhaa

teite
Es sapratu, ka vienalga kaa tu pirms tam nolikvidee, vasls, epilaacija, noskuut ( kas ir visvienkaarshaak un aatraak). Es kaa kuro reizi.

Kāpēc izvēlējāties tieši foto epilatoru, nevis lazerproceduru? Esmu tim dažādas atsauksmes dzirxejusi. Meita sadomājusi, ka apnicis vakseties, gribot sita . Tieši par fotoepil draudzene sakot, ka nekāda jēga. Par lāzeru savukart man atsauksmes no dažādām pusem pilnīgi atšķirīgas . Pasai viedokļa nav, mani apmierina vasks.

teite

lutekle
Tāpēc, ka fotoepilators mājās plauktā un (ne)lieto, kad gribi. Lāzers vai tad arī tagad jau pieejams mājas apstākļos? Tur ilgtermiņā citas cenu kategorijas beigās sanāk.

Salonu pakalpojumus neizmantoju kopš agrā jaunībā man reāli kājas sačakarēja ar vaksēšanas procedūru. Rētas vēl šodien var teikt bērnības trauma.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127461