Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Fotoepilators

Still

teite
Lāzers ir klīnikā, tiesa. Tavs arguments reali loģisks, man tādas pat attiecības ar cukurvasku .skuke par slinku ņemties, un dzive intensīvāka. Bet vairāk par foto vs lāzeru manj interese efektivitāte, vai tas tomēr individyali un nepamēģināsi- neuzzinās.

Kukazhaa

lutekle

Ar fotoepilatoru nevar apdedzinaaties resp traumu risks ir ljooti zems. Vinjiem sensori iekshaa. Taapat dazhaadaam firmaam tie impulsi ir dazhaada stipruma. Nepirktu kautkaadu aliexpress vai no name no lidla vai aldi...

Jaapatur praataa ka vinsh "izdedzina" taas matu saknes kuras ir noteiktaa aughsanas stadijaa. Citas nee. Un tad nu atkariibaa kaa tev saauguyhi, cik biezi, resni, cik liels kontrasts... vinsh max ideaalaa gadienaa ( kas ir teorija) izniicina 1/4 dalju. Jo matinjam ir 4 aughanas stadijas. Paareejie ataug.

Un kontrasts ir svariigs: uz bruunaam kaajaam bruunganaa spalvas neder. Un uz bruunaam kaajaam tumsh ar var nedereet jo kontrasts pa maz. Attieciigi effekts neliels vai nekaads. Melnas spalvas uz baltas aadas ir ideaali.

Manam tagad izbeidzsas tie impulsi. Jaaskataas jauns

Papildināts 30.08.2020 18:18:

Un man vismaz nesaap, nesuurst un nepaliek sarkans, neieaug. Atshkjiriibaa no kreemiem, skuushanas, epileeshanas.

Papildināts 30.08.2020 18:20:

Un taa kaa man normaali ljoti aatri ataug, saaku fotoepileet 1x nedeeljaa. Jo 1x2 nedeeljaas bij bezjeegaa.

dillemille

Kukazhaa

Kā var saprast, kad beidzas impulsi? Cik lietošanas gadi pagāja?

''Vai nav vienalga, no kā paliek nelabi?"- teica Old Vāverlī, izbērdams konfektes un apēzdams konfekšu turzu.

Kukazhaa
Tad, ja pat nesauļota( dabiga) ada ir ļoti tumsa un spalvas vidēji brunfanas , nekas nebus ?

Kukazhaa

lutekle
Tad, ja pat nesauļota( dabiga) ada ir ļoti tumsa un spalvas vidēji brunfanas , nekas nebus ?
kaa lai to pasaka: d++++ darbs un materiaali. Tur nav kontrasta. nulle kontrasts = nulle rezultaats. Un vinjash reaghee, darbojas uz kontrastu: Malnas spalvas-balta aada. Jo lielaaks kontrasts jo labaaks efekts

aa.. veel atcereejos vienu fishku: aada nedriikst buut iekreemota, ieeljjota utt rsp pirms tam dushojoties nevajag njemt dushas elljas un taml. Un jaabuut riktiigi sausai.

dillemille

veel darbojas. domaaju ka vai nu atsleegsies, vai spiezhot impulsu, pilniigi neko nejutiisi. Manam pagaidaam 2,5 gadi. Bet manam ir /bija ljoti liels impulsu skaits. tas starp citu arii svariigs arguments peerkot. 

teite

Kukazhaa
Vo to es īsti neizprotu - kā tas aparāts atšķir tumšu no gaiša mata, ja mats ir epilēts, t.i., reāli viņa nav. Tiešām darbojas komplektā ar epilēšanu?

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

man ir braun. laiku un pacietību vajag ui, ui, ui. vairākus mēnešus foto-epilējos, uz kājām kāda puse pazuda. taisnība, ka vajadzēja uzreiz katru nedēļu to darīt, rezultāts būtu ātrāks. es arī beigās laidu vietām 2x vienā un tai pašā vietā. ja nu baigi jutīga āda, varbūt vajag ievērot tās 2 ned. bet šis rezutāts priekš manis jau ir labi, jo spalvu daudz un tumšas, uzreiz var redzēt rezultātu. bikini maliņas super, gandrīz visas izkrita. protams tikai tur, kur āda gaiša, zemāk apakšā šķiet vispār bez rezultāta. paduses nezinu kāpēc arī nav rezultāta, lai gan epilēju kopā ar kājām. tagad kādu gadu, pusotru neesmu lietojusi vispār, uz kājām pamazām ataug. būs jāsāk ziemā no jauna, kad pazudīs vasaras iedegums. nopirkts ir, ārā jau nemetīs.

Papildināts 31.08.2020 14:31:

salonā lāzeris nereāli dārgi, un kāda garantija, ka būs bez spalvām? atsauksmes dažādas.

queque

any
Bikini forowpilacija der tikai maliņām? Ja vajag visu pa tīro no muguras gala līdz nabai rupji sakot, tad jāmeklē citas metodes?

Papildināts 31.08.2020 14:51:

Fotoepilācija

Kukazhaa

queque

Neder tur kur jeela aada resp gljotaadas resp dziljo brasilpricheni nevar taisiit. Paareejaas vietaas der. Taakaa taalaak bez detaljaam, izdari secinaakumus pati.

teite

Nezinu. Man darbojaas.

veel braucot pakalj beernam apdomaaju tavu jautaajumu: sejai un kur tur veel.. tikai raustiiju spalvas, gadu desmitiem, efekts minimaals, lai neteiktu ka nekaads. Kopsh raustu + fotoepilators = probleema praktiski zudusi. Rokaam ir tik viegla gaisha puuka, arii epileeju, un foto pa virsu, nekad neesmu skuvusi. Paduses savukaart tikai skuvusi... un foto pa virsu. Tiirs viss. Kaajaam dazhaadi... bikini ar skuvu, + foto pa virsu.. viss pa smuko tagad. Laikam jaizmeeghina pashai kaada metode kuraa reghionaa vislabaak tev der. Jo spalvas tomeer atshkjiras.. nu to struktuura, audzeliiba.. nezinu.

Pēdējās izmaiņas: Kukazhaa, 31.08.2020 18:09.

Kukazhaa

Veel ko atcereejos... skuvekli ar visaam taam zhelejaa un alvejas striipinjaam... ni un ni. Atstaaj taadu kaa plaanu filminju uz aadas!! Nonjemu to nost, to striipinju, ieziepeeju un sliid taapat.

Pirms pirku baigi palasiijos visaaadaos aarzemju forumos. Visaadi knifi... kas jaaieveero, kaadas kljuudas. Un jaa... gaisha aada, tumshas spalvas, un aadai jaabuut sausai un tiirai, bez deo, losjoniem, alvejas zhelejas atliekaam utt utjp. Peec tam vari mitrinaat, elljot ... es taa daru, pa taisno peec tam. Ne kaadu apsaartumu, niezes, plekju. Esmu pa taisno peec tam gaajusi sauljoties, peldeet, sauna.. man der.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127461