Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējā laika atklājumi/ vilšanās skaistumkopšanas lauciņā?

wivjena

Stendera jaunums - dzērveņu dušas zefīrs smaržo jauki, bet nekas sevišķs tomēr...

man kā senam Nivea fanam liela vilšanās no jaunās Pure & Natural lūpu balzams Camomile & Calendula, jēziņ, tāda sajūta, ka skuju ekstrakts mutē

Papildināts 25.05.2011 20:12:

no jaunās sērijas, es gribēju teikt

tāpat arī vilšanās Nivea Express hand fluid, pārāk spēcīga smarža

vilšanās - viennozīmīgi loreal million lashes - sliktākā tuša manā dzīvē, pat kkādas 2 latu avon nav birušas nost, bet šī jau pēc stundām divām nobirst.

Pozitīvais-

*)Madaras putiņas ir Suuuper lieliskas, labākais ko mana āda ir provējusi no attīrīšanas līdzekļiem.

*)Neutral dezodorants- Ir bez smaržas un galvenais, tiešām dara savu darāmo

*)Avon minerālpūderis- Dievīgs, lai neteiktu vairāk...pati esmu pārsteigta par rezultātu kaut arī pirms tam lietoju tikai pūderi no dārgā gala Chanell birstošo.

Vilšanās-

*)pat kkādas 2 latu avon - man baigi nepatīk! Kunkuļi un birst nost.

*)Stendera Greifrūtu zefīrs- sausina ādu

*) Pure Coconut maska matiem- pilnīgs Pēeeee... tā vietā, lai mati būtu mitrināti, tie paliek taukaini un nespodri.

Las Palmas

Maybeline skropstu tuša LASH Stiletto

Ak, jē, pirmo nedēļu vēl kaut kā normāli, bet nu skropsts bija ķepīgas, pēc tam krāso skropstas visas vienos kunkuļos, kas pēc stundas sāk birt nost!

Atklājumi:

• Dabīgā kosmētika no Vācijas "Lavera", pārdodas Stockmannā, nav īpaši dārga. Lietoju taukainai ādai, bet gribētos ticēt, ka pārējais arī labs
  • "Madara" putas - kādreiz lietoju, tad pārstāju, bet tagad atkal pārmaiņas pēc lietoju. Pat kosmētiku noņem.
  • "Neutrogena" roku krems bez smaržas, labākais!

Vilšanās:

• "Clinique" Anti-Blemish pūderkrēms, domāts problemātiskai ādai. Lai arī man āda ir diezgan normāla, tomēr reizēm metās pumpas, domāju, ka palīdzēs, bet tā vietā man seja vēl vairāk pasliktinājās.
  • Kosmētikas noņemamās salvetes 'Rivinal" vai kaut kā tā, Drogās pārdodas. Briezmīgi kož acīs
  • Loreal Voluminous tuša, pirmo reizi nopirku, nenormāli patika, nākamās divas reizes trāpījos uz brāķiem, bija vecas un drupa nost. To slikto tušu vietā varēju labāk nopirkt savu mīļo YSL Faux cils (lieko skropstu apjomam)

kima123
Lietoju taukainai ādai, bet gribētos ticēt, ka pārējais arī labs
Es arii iesaaku ar klinjgjeriishu seeriju, tagad meegjinu My Age dienas un nakts kreemus - burviigi.

Mani shaa gada atklaajumi:

• Dabīgā kosmētika no Vācijas "Lavera"
  • Giorgio Armani skropstu tusha - dieviiga.
  • Body Shop Aloe Vera dezodorants.
  • Urban Decay acu eenas - turas 16 stundas (paarbaudiits)

Begin at the beginning and go on till you come to the end: then stop (The King).

Aizspogulija - Kur Tu pērc Urban Decay? Latvijā neesmu manījusi, bet zinu, ka UK točna ir. Internetā pasūti vai kā savādāk?

kima123
UK peerku. Es gan peerku veikalos, bet internetaa arii ir www.debenhams.co.uk un www.houseoffraser.co.uk

Begin at the beginning and go on till you come to the end: then stop (The King).

Beidzās mana mīļotā tuša, kuru pasūtu no kataloga, nebiju laicīgi parūpējusies par krājumiem Vajadzēja ātri darīt kko lietas labā, tāpēc Drogās nopirku Maybelline Falsies - šausmas!!!! Skropstas ir pretīgas, saķepušas, kunkuļainas, neatliektas... vienvārdsakot, FUI!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127489