Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējā laika atklājumi/ vilšanās skaistumkopšanas lauciņā?

wivjena

Marcipans

Sveikas. Palasīšu arī cauri jau esošajam, bet varbūt kāds var ieteikt tiešām labu matu masku? Ļoti sausi bojāti mati. Gribētos dabūt "gludākus" pēc žāvēšanas lai nav jataisno.

Papildināts 29.11.2020 11:19:

Arī šampūns un kondicionieris interesē

Sveikas. Palasīšu arī cauri jau esošajam, bet varbūt kāds var ieteikt tiešām labu matu masku? Ļoti sausi bojāti mati. Gribētos dabūt "gludākus" pēc žāvēšanas lai nav jataisno.

Vabūt ir vērts pamēģināt botox vai keratīna taisnošanu? Cik saprotu, tad ļoti ļoti bojātiem matiem labāk izvēlēties botox procedūru, keratīns derēs, ja mati nav balinot vai citādi ķīmiski bojāti. Frizieris noteikti pratīs labāk par šo pastāstīt. Pati pie frizierītes veicu keratīna taisnošanu un efekts man ļoti patīk, ir tieši tas, ko Jūs rakstāt- nav jātaisno pēc mazgāšanas, mati spīd, ir gludi un taisni. Mazgājot jālieto speciāls šampūns (sastāva īpatnības), taču tādu var atrast arī Drogās. Kas attiecas uz matu atveseļošanu ar šampūniem un balzamiem/maskām, tad tas ir ilgs, individuāls process ar daudz dažādu produktu izmēģināšanu. No savas pieredzes varu ieteikt eļļu lietošanu- aragana eļļu vai to pašu kokosriekstu eļļu- vakaros smērēju matos (ar uzsvaru uz sausajiem galiem), uz nakti, no rīta izmazgāju, bet arī tas dod efektu tikai ar laiku. Šobrīd, kad jāsēž mājās, šādas lietas ir viegli izdarāmas, mati var atpūsties, var likt maskas, mazgājot ļaut tiem dabīgi izžūt, izvairīties no taisnošanas utt.

Laine

Marcipans
No ķīmiskajām maskām man vislabāk patīk tās mazās paciņas, kas ir iekšā matu krāsošanas komplektos. Varbūt tās ir kaut kādas stiprākas maskas?

firefox

Sveikas, varbūt kāda var ieteikt sejas un acu krēmu? Kaut ko super duper. Pēdējo mēnešu laikā uzradušās grumbiņas un rieviņas zem acīm un uz pieres. Esmu lietojusi vichy(dažādas sērijas), bioderma, fillerina(acu krēmu),mitrinošās maskas. Jēgas nekādas. Varbūt vajag kko ar skābēm?

Papildināts 13.03.2021 13:19:

Marcipans
Ari ieteiktu botoksu. Pagājušajā vasarā ieliku, nekāds wow efekts nebija, bet mati nelūza un nešķēlās kādu laiku. Ikdienā esmu izmēģinājusi daudz un dažādus līdzekļus , kkas drusku ir, bet tāpat mati šķeļas un lūzt. Matus netaisnoju , tikai tik cik ar auksto gaisa plūsmu izžāvēju.

Marcipans
Beidzot saņēmos uz keratīnu. Pēc mazgāšanas tikai izžāvē un ieveido. Mati taisni, spīdigi. Ļoti apmierināta, jo man mati bija mazliet sprogaini, katrs uz savu pusi, sausi

nellija2

Barbarra
Ko tas noziimee? Tu pieraksties pie frizieres uz "kreatiinu proceduuru"? Ja jaa, tad cik taads prieks maksaa un cik ilgi turaas?

Work like you don't need the money, love like you've never been hurt and dance like no one is watching.

nellija2
Man īsi mati, 60 eiro. Turas 3 mēn.

firefox

Sveikas, varbūt kāda var ieteikt sejas un acu krēmu? Kaut ko super duper. Pēdējo mēnešu laikā uzradušās grumbiņas un rieviņas zem acīm un uz pieres. Esmu lietojusi vichy(dažādas sērijas), bioderma, fillerina(acu krēmu),mitrinošās maskas. Jēgas nekādas. Varbūt vajag kko ar skābēm?

Sveika! Es arī daudz ko izmeģinājusi esmu. Pagaidām apstājos uz šā te APIS krēma https://e-meistars.lv/produkti/ada/sejas-adas-kopsana/acu-kremi/1/13432/apis-tumso-loku-mazinoss-acu-serums-ar-liftinga-efektu-un-eyefective-kompleksu-10ml. Viennozīmīgi man patika labāk par Vichy un Biodermu.

Izmeģināju arī sejas kremu un toniku. Ir ok.

Mani pedeja laikā uzrunā mūsu pašu Mossa!

BB labs un sejas kr. ar liftingu ari!!!

marusja8

Esmu atklājusi Occubas matu līniju, matit superīgi palikuši Turklāt bez visiem draņķiem - SLS, parabēniem, sulfātiem. Pat netaisnoju vairs īsti vairāk, kādreiz pēc katras mazgāšanas taisnoju

No sejas līdzekļiem man ļoti patīk Be Loved kopšanas līdzekļi, īpaši serums un patči.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127489