Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējā laika atklājumi/ vilšanās skaistumkopšanas lauciņā?

wivjena

Kapriza

Skiet sajā grupā uzgaaju kreemus ar tretinoīnu. Tad nu lūk, pasūtīju no Turcijas. Papildus arī pret pigmentāciju. Pamaaciibas ir turku valodā, kaa Jums.skiet, kaa vinus pareizi lietot? Skiet, ka nevareeja iet saulē un cepinaaties ar viņiem.

Kapriza
No kuras lapas sūtīji tretinoīnu? Mani krājumi drīz beigsies, vajadzēju atjaunot.

Papildināts 12.04.2021 17:44:

Par tretinoīna lietošanu es varu riktīgus palagus sarakstīt, bet galvenā doma - saulē nelīst, spf 50 jālieto. Sākumā, kamēr āda nav pieradusi, labāk nelietot katru vakaru, bet, piemēram, katru otro vai trešo līdz pierod un tad jau var palēnām lietot arvien biežāk. Ja ir izteikts kairinājums - var zem tretinoīna palikt parastu mitrinošo krēmu, efektivitāti tas būtiski nemazina. Kā arī svarīgi lietot uz pavisam sausas ādas, tas nozīmē - nomazgā seju, nosusina un nogaida līdz tā ir pilnīgi sausa un tikai tad liek tretinoīnu. Sākumā labāk pārtraukt lietot aha/bha, cita veida pīlingus, c vitamīnu un jebko citu, kas papildus varētu kairināt ādu.

Otram krēmam sastāvu neredzu, lietošanu nevaru komentēt.

Charly

Kapriza
No kurienes konkrēti sūtīji?

Kapriza

Tagad dziļi ieelpojam, pirku aliexpresī no pārdevēja no Turcijas, paka patiešām atnāca no Turcijas. Es ilgi domaaju pirkt vai nee. Bet! Pagoogleejot pa netu visaadus apšaubāmus saitus par kosmiskaam cenām,izleemu noriskeet no aļika.

Charly

Kapēc viņu Eiropā nepārdod? Aizliegts?

Kapriza

Abas man izmaksāja 23 eur

Papildināts 12.04.2021 19:20:

Charly
Pārdod gan, spaaņu saitos es redzeeju. Bet es to valodu nesaprotu un cenas vnk koiskas. Un saiti neieviesa izticību. Šie ir recepšu krēmi, īstenībā.

Pārdod eiropā, citus gadus es sapirkos Spānijā/Portugālē/Itālijā. Grieķijā vispār esot super lēti. Plānoju tagad pasūtīt no Spānijas aptiekas, aļiks tomēr neuzrunā.

Kapriza

Razbainieks
Vot nezinu, kaa lai saak, skiet, ka.proveesu uz nakti pirmo reiziiti. Loti plaanaa kaartinaa. Un pa virsu nevajag nakts kreemu? Mņ ir Eurcerin ar retinolu, blin...

Charly

Kapriza
Pastā nepiesējās?

Kapriza

Razbainieks
Iemet spaanu aptieku, es labpraat naakoso paņemtu notesteet, saliidzinaašanai.

Papildināts 12.04.2021 19:25:

Charly
Nē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127489