Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējā laika atklājumi/ vilšanās skaistumkopšanas lauciņā?

wivjena

Kapriza
Var pa virsu nakts krēmu, pat ieteicams (bet noteikti ne to, kur iekšā retinols)

Kapriza

Razbainieks
A retinols un treninoins, tas ir uz vienu šniti?

https://www.farmaciaenandorra.com/shop/retirides-01-30g

mājaslapa izskatās aizdomīga, bet daudzi ir sūtījuši un nekādas problēmas nav bijušas (es vēl neesmu mēģinājusi, līdz šim vienmēr ir sanācis ceļojumu laikā sapirkties). Vienīgi piegāde dārga un mēnesis jāgaida.

Papildināts 12.04.2021 19:30:

Kapriza
Retinols un tretinoīns abi ir a vitamīna atvasinājumi, tikai tretinoīns ir stiprāks un iedarbīgāks

Mans pēdējā laika atklājums ir šis acu serums ar liftinga efektu. Ieteica kolēģe darbā, tā kā biju dabūjusi arī atlaides kodu pasūtījumam, tad nolēmu izmeģināt. Pagaidām esmu sajūsmā. Redzēsim, kā būs pēc laika.

Es izmantaju serumu Elizavecca CF-Nest 97% B-Jo Serum pie kura es atgriežos un atgriežos ar savu kombinēto sejas ādu

Paraugs patika, un nopirku lielo iepakojumu estee lauder advanced night repair eye supercharged complex. Tik laba sajūta!! Nu āda pilnīgi atveldzēta. Es nekad neskatos sastāvu, ja man der, tad der; attiecībā uz kosmētiku baigi EKO/šmeko nesekoju, nu protams, ka pa 3 eur stacijas tunelī neko nepirkšu, bet sastāvu baigi nepētu. Šis man pēdējais atradums.

Skin kalogens- sastāvs ļoti labs. Crescina ampulas- mati vispār nekrīt, pat mazgājot uz rokām nekas nepaliek. Fillerina lūpām un nakts krēms- perfekti.

Nevēru jaunu tēmu, bik offtopic... tagad, kad kosmetologi nestrādā, kur jūs veicat sejas procedūras? Pat uzacis nevar normāli sakopt...

ina32

Es eju pie nagu meistares uz uzacim , pie viena ar nagiem uzacis sataisa

Visdrošākais ieguldījums ir labi darbi - tie vienmēr atmaksājas ar visaugstākajām procentu likmēm.

Kosmetologi strādā medicīnas centros.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127489