Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējā laika atklājumi/ vilšanās skaistumkopšanas lauciņā?

wivjena

sirdspukstiņš

Jau kādu laiku lietoju un manai ādai patīk Douglas dušas putas no Spa sērijas... Tieši manējo vairs nevaru atrast, bet ir ar bambu milk & rise oil... Ļooooti forša smarža un manu ādu nesausina

Papildināts 22.07.2022 21:38:

Apmēram šāds

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

BODOLLINO

Stenderam esot jauna sērija Rīga ar liepziedu smaržu. Vai ir pamēgināta, tā liepziedu smarža tiešām izteikta?

PaulaH

BODOLLINO
Stenderam jau pirms vairākiem gadiem bija liepziedu dušas želeja, tad pazuda. Ja jaunā sērija.būs ar tādu pašu smaržu, tad jā, bija ļoti izteikta, salda medaina.

Es eju pie kosmetologa, kura strādā ar mesoestetic produktiem, sejas āda ļoti uzlabojās, iesaku!!!

WhiteSnow

Medisone
Nopirku to Mesoestetic retinolu, bet manai sejai nederēja. Varbūt interese?

WhiteSnow
Paldies, bet mesoestetic izmantoju tikai pie kosmetologa, mājās lietoju Skinicer produktus. Jauku dienu!

Labu laiku ieveeroju, ka La roche possay sejas krēmus iesaka. Tad nu nopirku. Lielāks sūds nav gadījies , par ne to mazaako naudu. Smarža neitrāla, bet viņš nenormāli kož acīs. Es pat tuvu acīm nesmērēju.

Lieliskaasieviete
Es vispār nevaru nekādu (daudz esmu pirkusi un neviens neder) acu krēmu vai kādu acu zonā lietot - man no visiem alerģiska reakcija, kož un sūrst.

Meauk
Man pat no drogu krēmiem nav tād reakcija, neesmu principā alerģiska. Bet tas, ka aptiekas produkcijaa tādu reakciju man dos...atgrieziišos pie vecā labā eucerina ar sarkano vāciņu.

Papildināts 09.09.2022 14:51:

Es speciaalos acu kreemus nepeerku un neatziistu. Smeereeju ap aciim to pašu, ko sejai.

BonoN

Nebūs par sejas kopjošo kosmētiku, tai man ir savu absolūtie favorīti no Loccitane, bet matiem, pirms kāda laika skeptiski pamēģināju

Tāds kā serums pēc matu mazgāšanas, man ir dabīgi mati pēc pamatīga matkriša (no stresiem, svara izmaiņam utt), un man ļoti patīk, par matu augšanu nemācēšu spriest, bet mati paliek ļoti patīkami, kuplāki, smukāki.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127489