Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējā laika atklājumi/ vilšanās skaistumkopšanas lauciņā?

wivjena

shashliks

Šī brīža top atklājumi!

1) Chogan serums matiem, pat manus nedzīvos un sausos salmu matus padara vijīgus un gludus, varu atkal izlaist matus, nevis savākt tos mūžīgajā astītē. Happy!

2) Chogan smaržas - šobrīd favorīts no Luxury kolekcijas #111 iedvesmotas no Tom Ford Lost Cherry. Izteikts ķiršu kauliņu aromāts, ļoti valdzinošs aromāts, un noturība vnk super! Par cenu vispār nerunāsim, beidzot varu atļauties un nemaksāt par tām kosmosu.

M & M

l'oreal professional sērija milzu vilšanās.

nopirku divus šampūnus - vienu krâsotiem matiem, otru zilo brunetēm. šampūni ir agresīvi, manai galvas ādai radīja iekaisumu un niezi.

papildus iegrābos arī ar kondicionieri krāsotiem matiem un masku gariem matiem. it kā viss ok, efekts ir labs, taču man uz skausta un muguras uzreiz parādījās akne.

atgriezīšos pie bez-sulfātu šampūniem.

Tulip

Ja tuša skaitās zem šīs kategorijas, tad beidzot pamēģināju to pillow talk tušu no Charlotte Tilbury. Manas smalkās skropstas izskatās ekselenti.

arabellum

Milzīga vilšanās par STENDERS matu un skalpa skrubi-šampūnu; cena ap 20 eur. .... masku nemaz nav vēlēšanās testēt. Nekad vairs.

Dāmas, vai kādai ir pieredze ar lāzerepilāciju ERA esthetics? Biju jau divas reizes uz bikini un padusēm un rezultāts.. šķiet, ka nav baigi pārliecinošs (matiņi gana ātri ataug un nav tā ļoti mazāk kā iepriekš), bet varbūt es esmu ietekmējusies no Virsnītes un co, kuras Insta reklāmās stāsta, ka jau pēc pirmās reizes jūt, ka dzīve mainījusies

Milly37
Cik laiks pagājis pēc procedūras? Nolāzrerētam matiņam vajag laiku līdz izaug un izkrīt. Tad sāk just, ka paliek mazāk.

Papildināts 22.02.2023 07:31:

Ā, 2x biji.. Tad vajadzētu jau būt, ja vien tev nav smalkie, gaišie matiņi.

Spulgacite

Milly37
Es gan gāju uz citu salonu, bet vērā ņemams rezultāts bija pēc 4./5.reizes. Pēc tam nopirku lāzerepilatoru pati un pabeidzu pati pilnu kursu katrai zonai.

Milly37

Dūducis*
Matiņi nav baigi gaišie, kaut kāds uzlabojums jau arī ir (ataug mazāk un plānāki), bet kaut kā laikam biju gaidījusi ko vairāk )

Marta mēnesī Euroaptiekā ar Medus karti visiem sejas krēmiem - 40%. Tas gan ir vienreizējs pasākums, vienu reizi var izmantot, bet tajā vienā reizē ierobežojumu nav, pērc cik daudz gribi.

Neole

Milly37
Tieši nesen tieši šai vietā biju uz 3.reizi bikini. Man tur gandrīz vairs nebija ko noņemt. Esmu vairāk kā apmierināta. Man gan melns, ciets tas nost ņemamais materiāls + vēl padsmit gadu stāžs vaksācijai salonā.

Pirms gadiem 15 apmēram esmu šo pašu veikusi padusēm, pēdējos pāris gadus kaut kas sāk ataugt, bet ne salīdzināt ar to, kas bija pirms tam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127489