Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pēdējā laika atklājumi/ vilšanās skaistumkopšanas lauciņā?

wivjena

Stendera ķermeņa cukura-zemeņu skrubis, ļoti feins

Patīk Loreal Telescopic tuša- sudraba.

Dzintara krems- natur (laikam tā saucās), lēts un bez parabēniem

Inecto Pure Coconut Oil kondicionieris! Nebiju gaidijusi tik patikamu smarzu un labu rezultatu! (made in UK)
Ukrainu dizdadzu serija drogas. Sampuns,maska,ella! (Made in Ukraine)
Drogas kkada jauna serija "Tikai Drogas". Sampuns krasotiem matiem maigs un loti skaisti smarzo (made ir Germany)
Pierre Cardin es zemo jostas vietu zekubikses.
(ja, sapirkos uz atlaidem Drogas, kamer "lielais keriens" bija )

"Be happy for this moment, this moment is your life."

Gadiem ilgi lietoju Max Factor Masterpiece skropstu tušu, bet tagad pārmaiņu pēc nopirku Loreal Million Lashes un ir ok, nekas nenobirst, skropstas biezas, atdalītas

Ja tev šķiet, ka kaut ko nevari, tad pajautā sev, cik ļoti tu to vēlies!

man loti patiik dabiigaa tusha Jane Iredale

Lai diēta nekaitētu organismam, tā jaietur starp ēdienreizēm.

7rukjishi

Jaukumi:

man no tušām -Oriflame nezinu nosaukumu, bet viņa ir kā divu slāņu - viens vāciņš apjomam (kas gan man ne ārāk) otrs - garumam, kas ir o.k.

Nekad nebiju pirkusi Nivea krēmus sejai bet tagad iefanoju - arī par tīņu tonālajiem krēmiem be beautiful, arī sauļošanās krēmu (prism un pēc) sērija ir feina.

Biodroga Sebium sērija taukainai un normālai ādai un Biodroga krēms sejas ādas izksata uzlabošanai, lietojams 1-2 reizes nedēļā, mazliet tonējošs, tiešām labs

škrobe par Dove šampūnu jaunajā iepakojumā - pilnīgs krāms!

izdomāju paeksperimentēt un vīlos Garnier body intensive 7 days hydrating lotion for normal skin. viens no tiem, kas atstāj jūtamu virskārtiņu uz ādas. Nožēloju, ka nopirku lielo iepakojumu

varbut vel kadai kas sakams tagad?

man - kokosriekstu ella aizvien laaaabs atklajums

"Be happy for this moment, this moment is your life."

Maybelline Dream Liquid mousse un Matte Mousse - abi pūderkrēmi Super man āda ļoti viegli var pārvērsties no taukainas uz sausu dienas laikā, tāpēc, kad ir sausa lietoju šķidro, kad ir taukaina, tad matēto neizskatās kā maska, ātri iesūcas ādā.

Nezinu, vai LV pārdod, bet vēl man patīk True Blend minerals blush no CoverGirl - piedod foršu sārtumu un mirdzumu, bet jāliek uzmanīgi (nevis ar to pufu, kas nāk līdzi, bet labāk ar kādu otu)

Maybelline One by One skropstu tuša - laba.

Burts bees shimmer lūpām - paņēmu šampanieša toni, ļoti smuki izskatās, ja ir bronzeris uz sejas un tad tādas mirdzošas lūpas. Un sajūta lūpām - ļoti atspirdzinoša, pirparmētīga

Iesmērēju nedaudz kokosriekstu eļļu matos..hm..labāk izmantošu cepšanai un kā ķermeņa eļļu, matus normāli atmazgāju tikai pēc 3reizēm.

Uzacīm normālu zīmuli neesmu atradusi, ļoti patīk ar tievu, stingru otiņu un tumši brūnām ēnām iekrāsot uzacis, bet nu tas tā bik ķēpīgi, gribētos jau tomēr zīmuli atrast foršu

Kā ilggadējs favorīts L'Oreal Double Extension skropstu tuša (tā ar vienu balto un otru sarkano galu). Ideāla. Nav jāuztraucas, par pandas acīm, izsmērēšanos, vakarā notīrīšanu. Nav jādomā ciemos esot kā dabūšu nost, nav jāvadā līdzi lieki acu kosmētikas noņēmēji. Nomazgāju ar siltu ūdeni un viss. Skropstas smukas, kuplas, uzliektas.

Kristāla dezodorants - man patīk. Svīšanu gan neaptur, bet man tieši svarīgi, lai poras netiktu aizsprostotas. Un galvenais - reāli ekonomiskais variants... pietiek ļoti ilgam laikam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127489