Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju japānas sūreni.

edili

peleens007izrādas, ka es tev esmu iesmērējusi šito monstru ko grib edili
Tu par viņu palasi, varbūt vajag mest ārā, kamēr nav ieaudzis kārtīgi?

edili
skaties lietotaaju centraa veestuli,

ja nu kaadam veel vajag to suureni - droshi pieteikties. Ja nu kas - gribu mainiit pret jasmiinu, ja nav jasmiinu, tad der mainjai iirisi, delfiinijas, vai kaadas citas daudzgadiigas pukjes

Sumpurniits
Man jau šī diktan patīk tik stādīt laikam tagad uz rudens pusi, jasmīna man nav ko dot pretī ir viens stāds forsītijas, rudenī rudbekiju dalīšu, kāda heihera arī ir. Es tik tā patālu atrodos, bet dēls un mazdēls šad tad atbrauc no Rīgas, tad jau varētu kaut ko saštukot.

Sumpurniits
Paldies, ņemšu no Tevis, atbildēju uz cp

edili
Vai ir veel dabuujams tas miilums? Jasmiini man ir. Vienkaarsi sodien ieskatiijos, cik taas jauki garas jau tagad. Es meeginu kaiminu cuuksli aizsegt ar mikeliisiem un tie nav tik cakli augsanaa. Bet tiesaam - kuraa briidii vinus vislabaak paarstaadiit?

Papildināts 28.05.2011 11:27:

Ai, es laikam sajaucu . Sumpurniits tas bagaatais.

džīzas, kāds grib to zarazu?

mani gan vietējais botāniķis apsaukā par invazīvu augu izplatītāju (jo man ir iekrātas platā sūrene, grimonis, mežrozes visādas, eleagns, etiķkoks un pilns vēl citu tādu draņķu)

BET nu japāniete) aug pļavas kaktā un tiek rūpīgi nīdēta, pļauta utt. Vienalga lien)

Kurmata
iestādi grimoņus. Būs cauru gadu, pie tam ar jauki sarkaniem kātiem.

The trouble with the world is that the stupid are confident and the intelligent are full of doubt

Ja tu ej cauri ellei, neapstājies (V. Čērčils)

Dear people of the world, I don't mean to sound slutty, but please use me whenever you want. Sincerely, Grammar.

Zaļā pļava (ar puķi)
Es tiesi vienaa daarzaa sodien noskatiijos, cik smuks, kompakts puduriitis. Nez, kaa vini to panaak?

Grimonos putnini var iepereeties. Un kaiminiem tas cuukslis pilns ar kakjiem. Un, - suurene neaug aatraak kaa grimoni? Pagaidaam ar kaarsu pupaam izliidzos.

Kurmata
nu izpurini tos putniņus ārā, lai neperējas.

protams, krūms neizaugs kā japāņu zobens momentāli, nevaru Tev pateikt tā uz sitiena, cik ilgi manējie auga - daži gadi bija (viņi gan tika iestādīti bezmaz pļavā, un aizmirsti , gan jau kopjot ātrāk )

kompakts - mož cirpts. Manējie tādi plati staipās, jo vietas pietiek. Ir sarkankāti, un ir viens zaļkātains ar.

The trouble with the world is that the stupid are confident and the intelligent are full of doubt

Ja tu ej cauri ellei, neapstājies (V. Čērčils)

Dear people of the world, I don't mean to sound slutty, but please use me whenever you want. Sincerely, Grammar.

Zaļā pļava (ar puķi)
Kaa shii lien? Vinai ir sakneni kaa gaarsai? Vai izseejas?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18127710