Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

briesmīgs augs

krisolita

Nokaujamais augs

Palīdziet ar padomu -kā atbrīvoties no šī briesmīgā auga ar briesmīgām saknēm.

Roundup?

Saulpurene

Nevar saprast, kas tas ir. Zirgskābene?
Un no kurienes Tu gribi to izskaust?

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Nevar saprast, kas tas ir. Zirgskābene?
Tā pilnīgi noteikti nav zirgskābene! Cīnījos ar tām visu pavasari, tālab atpazītu pat nakts vidū.

Ja problēma tiešām nopietna, pievienojos Pelii - nolej to draņķību ar roundapu. Tiesa, šis līdzeklis derēs tikai tad, ja konkrētais augs nav savairojies puķu dobju vidū, jo roundaps iznīcinās visu - arī puķes.

Pelii
Tāda doma man arī ir,tikai ar vienu reizi droši vien nepietiks,jo saknes ir baigi dziļi.Un vispār kas tas tāds ir?

Tā nav tā Japānas sūrene?

Te bija tēma

http://www.calis.lv/forums/tema/18127710-mekleju-japanas-sureni/1/

Saulpurene
Ja tā būtu zirgskābene-štrunts,izraktu un viss.Nopirkām lauku īpašumu ar šiem "dārgumiem".Vairojas viņi no sakneņiem,kauč no maza gabaliņa.Un pie tam baigā tempā.

Papildināts 08.06.2011 23:01:

Bii jaunkundze
Roundaps,jā.Protams,es ziedošu gan jasmīnkrūmu ,gan ceriņus,lai tiktu no viņa vaļā,bet man šķiet,ka tik viegli nenāksies.Bet vai to Roundapu var tik vienkārši iegādāties-it kā vajadzīga atļauja no VAAD.

nekādas atļaujas nav vajadzīgas, Roundaps ir brīvā pārdošanā K-rautā un Depo. Ews cīnos ar simtgadīgām usnēm, mīkstpienēm, tīrumu kosām utt - netieku galā, jo tās sakņu sistēmas tik dziļa, ka nekādi nevar tikt klāt - vienu iznīdē - 5 aug vietā

francis, man šobrīd identiski ir ar balandām un to pļavas puķi, kurai rozetes veida lapas pie pašas zemes un balti smalki ziedu čemuri uz gara kāta. Brīžam rodas sajūta, ka šīs nezāles ir kā pūķis, kuram vienas nocirstās galvas vietā izaug piecas. Bet roundapu liet roka neceļas, jo mauriņš tikai Lieldienās iesēts.

Par balandām mauriņā nesatraucies - tās pļaujot izzudīs, tie baltie smalkie izklausās pēc ganu plikstiņiem, tos gan vajadzētu raut ārā, bet abas šīs nezāles vairojas ar sēklām, tā k[ā galvenais - neļaut izziedēt. tur tiešām Roundaps nav vajadzīgs. Man tās sakņu nezāles ir ziemcietēs un skujeņos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18129353