CIN I; II; III, dzemdes kakla konizācija

Unce

Slēdza diagnoze: "Šai diskusijai ir jau 200Lpp, ir atvērta līdzīga tēma".

Nezinu es pārraku UK saitus un visur kā viens rakstīts,ka veicot Cilpas biopsiju,jeb konizāciju,tālāka ārstēšana nav nepieciešama.Tikai biežas uztriepes un kolposkopija pec 3-6 mēneši. Ne vārda par poti. Ja atkārtoyi uztriepe atrod Cin,bojātas šūnas,tad ārsts rekomendē turpmāku ārstēšanu.

konizāciju,tālāka ārstēšana nav nepieciešama - Ja atkārtoyi uztriepe atrod Cin,bojātas šūnas,tad ārsts rekomendē turpmāku ārstēšanu. - nu jaa atkartotu KONIZAACIJU...bet te ir bijussas meiccas kuram ir konizets un pec tam potes - un viss ok. es nez, es vairaak domaju par to,ka taa ir katra imunsisteema, dazzs potejas pret gripu un noslimo trakaak kaa tad,kad nebija poteejies - esmu tam piemeers(izpotejos un saslimu) ...tagad MUUZZAM nepoteessos nedaru to jau gadus 3 un TFU TFU TFU ,jo tas viss bija smagaak kaa bez potes(jebssu atkal sakritiiba) ...

Papildināts 08.11.2015 17:14:

Elīza7
Kad potējos.tad Hpv bija negatïvs nu bet CINS bija...un Vrb bija tas II...taapeec arii HPV un potei nekaadajeega...ai es nez, es vispar domaju,dari ko dariidams nekad neko nevar 100% zinaat...versijas te var but 100 iem...taadeel jaadalaas...lai var saprats kas tad iisti .

elkenriZ
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18129585