Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolotāju izteikumi

Verna

"Rādi un gradiāni" no matemātiķes.

"Zirga zelts" no valodas skolotājas.

"Kopzupa" kopgalda vietā no fiziķes.

"Rainis jau nebūtu Rainis, ja būtu ļāvis Spīdolu saukt kā Pumpurs." Valodas skolotāja.

"Rīt ņemsim priekšā Elksni." Valodniece.

"Ļauj skābei dzīvot, negramsties gar kakliņu!" ķīmiķe puisim, kurš mēģināja veikt aplamu reakciju

"Broms, es jums teikšu, nav nekāda maijpuķīte, broms, tas ir spēks un vara, kanalizācija aiz skaudības kļūst zaļa." ķīmiķe

"Rāpulis ir tāds frukts, kurš var būt arī aukstasiņu." bioloģe

"Vai tu jau apputeksnējies?" bioloģe kontroldarbā, mēģinot noskaidrot, līdz kuram uzdevumam ticis uzrunājamais.

"Puškins tā nevarēja, Puškins bija smalks cilvēks. Jā. Par viņa rupjībām jums nav jāzina, jums jādomā, ka viņš BIJA smalks cilvēks." Krievu literatūrā.

"Nu, kto u nas ķeperj buģet "siģeķ v ķemņice siroj"?" Krievu literatūrā, domājot, kuru nākošo uzsaukt deklamēt dzejoli par sēdēšanu aiz restēm.

"Narod, eto narod, a carj, eto ņe narod. Vsjo prosto." Krievu literatūrā.

Gados veca ģeogrāfijas skolotāja cenšas izdzīt klases lielāko balamuti no stundas, uzkliedz:'' Tur i durvis!!!'' Puisis atspēries ar kājām pret zemi ieķēries klinķī skaļi sauc pretī : '' Es jau turu!!!! Stingrāk nevaru...''

Pasaulē ir tik daudz svešu nervu, priekš kam bojāt savējosparaksts

paldies par humora devu. ržu, ņemogu

Man ar savulaik bija pierakstu kladīte ar izteicienu kolekciju. Tagad nez kur noklīdusi.

Vienīgie, ko tā uz sitiena atceros:

ģeogrāfijas skolotāja, stātīja par kādu TV raidījumu, ko mums vajadzēja, tipa, noskatīties stāstījumu iesāka ar vārdiem: "es ar vienu aci tamborēdama, skatījos...."

Savukārt literatūras skolotāja vienreiz nikni paziņoja: "ne es jūs taisīju, ne es jūs pārtaisīšu!"

Matemātikas skolotājai, savukārt bija foršs žests. Saņēmusi krīta gabalu starp rādītāju un īkšķi, zeltnesi un mazo pirkstiņu piespiedusi pie plausktas, kratīja to stalto pāri palikušo vidējo pirkstu (ne tas krītu tur, ne dūrē ietilspst) pret klasi un rājās: "nu, es taču jums jau skaidroju...."

Love is a bird, she needs to fly
Madonna

12345

Darbmācības skolotājs stāsta topošajām b/d audzinātājām, ka zīļu un kastaņu vīriņiem rokas un kājas jātaisa nevis no sērkociņiem, bet no zariņiem, izvēloties tādus, ar kuriem var attēlot kustības. "Pieliekam tad šiten te šitos- un vecīt's dod vaļā!"

.

Krievu valodas skolotāja- smotrish kņigu viģiš figu. Vienīgais ko viņa man iemācija

12345

.

dragongirl

12345
Šitais ir izvilkts no http://studenti.bf.lu.lv/?j=91

mums kursā bija puisis, kas aizrāvās ar burāšanu, piedalījās laikam arī sacensībās un reti apmeklēja lekcijas. Pasniedzējs, ieraugot šamējo auditorijā: "Oho! Vai tad jūra aizsalusi?!"

Spilgtākais, ko guvu no skolotāja vidusskolas laikos - pilnīgs izmīzums. (izmisums vietā, protams) - joprojām mēdzu lietot...

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

lauvux

Mūsu matemātiķe vsk mēdza teikt: для особа тупых повторяю ....., mācījos latviešu skolā.

12345

Bija vēstures skolotājs, kas pirms eksāmena vienmēr sacīja, ka uzliks uz durvīm uzrakstu: "Cerības atstājiet ārpusē!"

Nezinu, vai ir uzlicis arī kādreiz.

.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18129590