Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolotāju izteikumi

Verna

Gabrielle

Nezinu, vai tas bija tīšām vai ne, bet ģeogrāfijas skolotāja, stāstot par cīņu par sieviešu vienlīdzību/līdztiesību, nonāca pie "cīņas par sieviešu vientiesību"

12345

Tas gan ne no manas personīgās, bet no citu skolā gājēju pieredzes: Lielais Tēviņu karš.

.

Samael

Iz koristu dzīves - diriģentam patika pārtaisīt pa savai modei dziesmu nosaukumus:

"Ciānas bērni" tapa par "Ciānkālija bērniem"

"Sapņu tālumā" - par "Sakņu tālumā"

"Te viņš bija, te viņš zuda" (domāts - sidrabbaltais mēnestiņš) - "Tēviņš bija, tēviņš zuda..."

Un pavisam jauka piezīme - Stulllllllllbie alti, atkal viņi smejas

Latviešu valodas un literatūras skolotāja, kad bija nokaitināta līdz baltkvēlei, vērsās pie vainīgā, runājot tādā raganas balsī: "Puisssssīt, bērrrrrrrniņ, MAN šito (domāts - zināšanas) NEVAJADZĒS, MAN to neviens neatprasīs!"

Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.

augstskolā pirms eksāmena pasniedzējs saka - nevajag uztraukties, eksāmenu nokārtos visi! pēc laika piebilst - tikai jautājums - kurš ar kuro reizi...

ierindas mācībā (māca soļot ierindā) - jūs drasējat kā molekulas Brauna kustībā!

Manne

Latviešu valodas&literatūras skolotāja klasē vienmēr ieradās ar Aspazijas vārdiem: "Slejieties, dvēseles!"

*Gaismiņa*

12345
Zaigonis (tas, kurš Graumanis)
Liepāja, ja?

no viņa leksikas: (ar nodurtu skatienu, neveikli stostoties): Jaunkundzīte... kundzīte... nezinu, kā uzrunāt, nezinu kādu dzīvi katra nu dzīvo...

Papildināts 16.04.2012 22:19:

Ķīmijas skolotājas (vairākas, no 2 dažādām skolām, bet ar vienādiem teicieniem) uz pļāpām:

Kam tur verbālā caureja piemetusies?

Izslēdziet, lūdzu, savus elektriskos bubinātājus, lai varam sākt (turpināt) stundu

Vācu valodas skolotāja uz skolneku, kurš nav bijis uz iepriekšējo stundu vai vispār reti ierodās:

kur ta tu tik ilgi biji, ka tik ātri atnāci?

Kas ta nu? šodien līst (snieg)?

Katram savi putni bēniņos  (mani putni tuvplānā apskatāmi -  sirdschukstiklusumaa . wordpress . com )

PS Pingvīns - tā ir nobarojusies bezdelīga

12345

Zaigonis (tas, kurš Graumanis) Liepāja, ja?

Nu tak!

.

Man atmiņa īsa uz tādām lietām, bet fizikas skolotāja pirmās stundas spārnoto teicienu bieži atceros - Pastāv divas domāšanas - loģiskā un sieviešu!!!!

Dejo ar lietu, skumjām nav vietas....

Gemma

Neapskaužu tos pasniedzējus (Bioloģijas fakultāte), kā jociņi tik rūpīgi savākti, un nopublicēti! Gadiem viņi viņus krājuši, gadiem likuši lietā īstajās vietās - un nu, pēkšņi, viss krājums padarīts nevērtīgs! Studenti nevis smiesies kā parasti, bet tikai nosmīnēs - ahā, šito viņš vienmēr te saka...

Mums latviešu valodas skolotāja, lai apsauktu visus runātājus, teica tā: "Cūkas klusē, liellops runā!"

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18129590