Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Filma - IDIOKRĀTIJA :)

Raimonds1

Mf: Idiokrātija (Idiocracy, USA, 2006)
24.06.2011 @ 23:20
Ierindnieku Džo Bauersu, tipisku vidusmēra amerikāni, Pentagons izvēlas par izmēģinājuma trusīti slepenā ziemas miega” programmā. Visu aizmirsts, viņš pamostas piecsimt gadu tālā nākotnē.
SKATAMIES VAI RAKSTAM ŠOVAKAR......
Mf: Trūmena šovs (The Truman Show, USA, 1998)
25.06.2011 @ 14:15
Trūmens Burbenks, apdrošināšanas kompānijas darbinieks, dzīvo šķietami laimīgu dzīvi. Viņam ir mīloša sieva un saprotoši draugi. Taču Trūmens nemaz nenojauš, ka viņa dzīve patiesībā ir realitātes šovs, ko TV kompānijas pārraida visā pasaulē jau kopš viņa dzimšanas.

http://www.youtube.com/results?search_query=The+Truman+Show&aq=f

laba filma

Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 25.06.2011 11:02.


22:00 Eda televīzija (EdTV, 1999) Eda Pekernija (Metjū Makkonahijs) dzīvē ienāk negaidīts pavērsiens, pateicoties kādas televīzijas raidstacijas nedienām. Pēc divu gadu raidīšanas tās galvenais kanāls, Realitātes TV”, ir zaudējis popularitāti konkurējošā Dārzniecības kanāla” dēļ. Programmu direktore Sintija Topinga (Elena Dedženeresa) ķeras pie pēdējā salmiņa un izlemj kanālu glābt, 24 stundas diennaktī rādot kāda parasta cilvēka dzīvi bez montāžas un cenzūras. Priekšniecība ir ar mieru, atliek tikai atrast rādāmo cilvēku. Pēc bezgalīgām provēm Sintijai palaimējas uzdurties Edam – pamuļķīgam, bet pievilcīgam videonomas darbiniekam. Edam nav daudz laika pierast pie jaunās ēnas – filmēšanas grupas trīs cilvēku sastāvā, jo šovs zibenīgi gūst milzīgus panākumus. Taču notiekošais ietekmē arī viņa radus un draugus, kuri gribot negribot arī ir iesaistīti šovā. Lai atgūtu savas dzīves grožus, Edam jāizdomā, kā pielikt punktu Eda televīzijai”. R: Ron Howard Matthew McConaughey, Jenna Elfman, Woody Harrelson, Martin Landau, Ellen DeGeneres

Viasat TV1000 Premium 22.00

18:00 Izdomātie meli (The Invention of Lying, USA, 2009) Viasat 1000 Premium 18:00

Šī filma skatītājus aizved citā realitātē, kur nekad nav dzirdēti ne meli un pat ne melu jēdziens kā tāds. Visi, sākot ar politiķiem un beidzot ar reklāmu veidotājiem un ļaudīm uz ielas, saka tikai un vienīgi patiesību, nedomājot par sekām. Bet, kad neveiksminieks Marks pēkšņi iegūst spēju melot, viņš saprot, ka negodīgumam ir arī gaišā puse…

R: Ricky Gervais
Ricky Gervais (Mark), Jennifer Garner (Anna), Jonah Hill (Frank), Louis C.K. (Greg), Rob Lowe (Brad) and more

Idiokrātija manā skatījumā ir pilnīgs sū... Žēl izniekotā laika.


Life is a shit sandwich and every day you take another bite.KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18131213