Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

STEIDZĪGIE Bērniņi pamazām gaida rudeni

*minka*

Jā... pievienojos, rudens nāk ar joni. īsa vasara šogad bijusi. Lai gan es neesmu nekāds karstuma mīļotājs, tomēr tik ātri +13 arī negaidīju

Galvenais, lai vecumdienās dzert gribās!!

Goldija

es ar atceros, ka pāgājušā gada augustā ar lielo punci vēl padsmitajos datumos dikti kartsi bija, tik uz augusta beigām vēsāks palika

Goldija, nakamnedēļ sola +29 grādus.

karinchiks

Čau!

Eh, man septembris nepatīk- meitai bija jābūt septembrīei, domās tas bija izsapņots kā superīgākais septembris, tā vietā septembris tika pavadīs Vienības gatves reanimācijā, kur sabijām no jūlija un septembrī uz 19. nodaļu pārcēlāmies, tāpēc septembris man gluži, kā Bī jaunkundze rakstīja-šķiet, tas notika tikai vakar.

Un vēl- beidzot esmu mājās, man no aprīļa sāpēja kājas, nu tik ļoti, ka no sāpēm naktī drudzis un līdz pat 40c temp bija, pēc neskaitāmiem ārstu labirintiem tiku pie diagnozes- sarkoidoze, un 2nedēļas esmu pavadījusi slimnīcā ar visām bronhoskopijām, biopsijām un citām jaukām lietām, ir tik labi būt mājās, bija bail, ka mazais mani aizmirsīs, bet sagaidīja ar smaidu un skrēja pretī buču dot!

Ļoti, ļoti laimīga!

karinchiks
ui... izklausās briesmīgi.

Man septembris ir jubileju mēnesis. Sākot ar meitu, kurai ir vārda diena, beidzot ar vecāko puiku, kuram ir dzimšanas diena. Jau 8 gadi paliek pa vidm vēl visādas jubilejas.

ĀAAAuuuuuu???

Klusums ta kāds!

eh... mums TAAADS karstums, 10 vakaraa 2 stundas peec saulesrieta 27 graadi... uzminiet cik bija seschos vakaraa? ... 36 eenaa!!! kur saule visu dienu neiespiid. beidzos nost. Gribu rudeni, atri, atri, atri....

bii jaunkundze

ja veel aktuaali: pudele dzeerienam: nuby ir tadas sport siper (kautkaa taa saucas), vinjas ir 330ml, un viduu ljoooooti schauras, taa ka ar vienu roku var smuki apnjemt un notureet. Pat mans kuslais berns speej to satureet ar vienu roku, un vinjai mazinjas plaukstinjas (ja saliidzina ar citiem vinjas vecuma berniem.. bet man ar mazas rokas) un ar sevischkju veiklumu ar neizceljas. princips liidziigs kaa ar salminju, tur tas ficuks kaa salminjsch ar ventiili, jaasuuc laukaa. japagazh kaa jau pudele un jaasuuc. Vai jums jau taa MR proceduura bija? cerams ka peec iespejas pozitiivs iznaakums eh.. visu laiku par schito piedomaaju un turam ikschkjus.

Kukazhaa, mums pudeļu jautājums ir atrisināts - atradām ideālo snīpīškrūzi, no kuras tempt jogurtu, un dabūjām arī bērniem paredzētu sporta pudeli, kurai vidus daļa ir pietiekami šaura, lai jaunkundze varētu satvert ar vienu roku.

Vai jums jau taa MR proceduura bija?

Visu laiku atliekam šo procedūru. Tagad atlikām, jo pienāca rinda uz bezmaksas vingrošanu. Trīs reizes jau atteicām to vingrošanu, jo pārklājās ar rehabilitāciju. Ja atceltu ceturto reizi, domāju, mums to pasākumu vairs nepiedāvātu.

Rīt no rīta zvanīšu uz poleklīniku un rakstīsimies pie neirologa, jo, kā izrādās, uz MR ģimenes ārsta nosūtījums neder. Tāpat arī uz encefalogrammu, kuru mums pieprasīja Dzirdes centrā. Būšot ar abu izmeklējumu rezultātiem jāiet pie psihiatra.

Būšot ar abu izmeklējumu rezultātiem jāiet pie psihiatra.
tev vai bernam ???????

bet nu tad jau jums veel viss priekschaa... es savukart kratos no jebkura arstu apmekleejuma prom. uz 3 gadi buus ikgadeejaa apskate, rehabilitaacijai paiirus iesniedzaam un gaidam, vingrojam, njemamies.. negribu nekaadus neirologus, psiholigus, encefalogrammas.. tas viss padara mani traku un iedzen tikai depresijaa. neirologhiskas dabas problemas madaamai nav un visu pareejo laiks dziedees.. cerams.

aa.. nu labi ka atrisinaajies tas pudelju jautaajums. Mums tagad kaadas 4 lietoschanaa, visvisaadiem uzgaljiem lai trenne mutes muskulatuuru tikai parastaa piena pudele vairs nav un izskataas ka madaama peec vinjas nemaz neilgojas

Kukazhaa: tev vai bernam ???????
Bērnam! Interesanti, ko psihiatrs ar tādu sīkaļu iesāks? Īpaši, ja ir skaidri redzams, ka ar psihi viss kārtībā. Goda vārds, nesaprotu dokas loģiku.

Mums tagad kaadas 4 lietoschanaa, visvisaadiem uzgaljiem
Pirms pāris nedēļām nolikvidēju Avent snīpīskrūzes - ūdens "kvalitātes" dēļ bija kļuvušas nelietojamas. Tagad jauno snīpīškrūzi un sporta pudeli vaktēju kā vanags, jo man gluži vienkārši ir ērtāk iedot bērnam pudeli, nevis čakarēties ar krūzēm. Krūzes izmantojam parasti ciemos, kad līdzi ir tikai sporta pudele, kurā lejam tikai un vienīgi ūdeni, bet meitene grib sulu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18136664