Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

STEIDZĪGIE Bērniņi pamazām gaida rudeni

*minka*

Goldija

Robertiņš visus cienā ar tortītivcsavā 11 mēnešu jubilejā!

Goldija
. Virtualais paldies bija garsigi . Jaunietim stipru veselibu!

人生は美しい

生命是美麗的

Goldija

ducky
Paldies!

Goldija
ún torte...uhhhhhh.....

mees cepjamies taalaak, kautkur lasiiju ka peec 5 dienaam miesa ir pie tadaam temperatuuraam pieradusi...mana nav un netaisaaas. mans berns gan. dzer maz, labaa gariigaa, nesviist... un grib iet laukaa (eenaa 34graadi)... Izradaas vinjai taa nesviischana geenos, mans viirs taads un mana viiramaate pirmo reizi riktiigi sviidusi dzemdiibaas.. mas viirs malku skaldot tuvu 30 gadiem...

atceros katru gadu: pirms 3 gadi beidzaas mana laimiigaa un bezprobleemu grutnieciiba, 26.08 nonaacu slimniicaa, 22 pilnas nedeeljas, 11 nedeeljas uz saglabaaschanu, tie krenkji, asaras un murgi un bailes

Goldija, sveiciens Robertam svētkos, kā arī smaidinjsh dzimšanas dienā!

Žurķis2

Sveiciens Robertiņam uz 11 mēnešiem

smaidinjsh dzimšanas dienā liels sveiciens!

Man kaut kāda sliņķība uznākusi ar rakstīšanu. Mums viss pa vecam, atkal gatavojamies bērnudārzam pēc vasaras brīvlaika.

Bii, es periodiski atceros, ka jānomēra ķivercepure, mēģināšu to arī izdarīt beidzot un nosūtīt Tev draugos mērus.

karinchiks
, lai visas nebusanas ar kajam veiksmigi atrisinas

smaidinjsh

dzimenite

人生は美しい

生命是美麗的

Man kaut kāda sliņķība uznākusi ar rakstīšanu.
Man arii un zeel, ka toreiz uz tusinu netiku, it kaa jau iespeeja bija, bet fiziski biju taa paargurusi, ka pagaaja 2 ned kameer atklimatizeejos atpakal IRE, un tad fiksi visu sapirkt skolai, peec 5 dienam jau manas beibes skolas gaitas uzsaaks pirmie 2 gadi jau buus tas pats beernudaarzs taa kaa, tik iisaaka diena, liidz 13.30 no 8.50

Lai diēta nekaitētu organismam, tā jaietur starp ēdienreizēm.

Jubilāriem, lieliem un maziem.

Galvenais, lai vecumdienās dzert gribās!!

Goldija

Kukazhaa
Bii jaunkundze
Žurķis2

*minka*
Paldies

ā, un sveicieni smaidinjsh

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18136664